Для поиска темы - пользуйтесь СИСТЕМОЙ ПОИСКА


Стоимость дипломной работы


Home Для студента... Кілька секретів успішної здачі ЗНО і вступу до ВНЗ

Кілька секретів успішної здачі ЗНО і вступу до ВНЗ
Рейтинг пользователей: / 0
ХудшийЛучший 

Кілька секретів успішної здачі ЗНО  і вступу до ВНЗ

Довузівська підготовка - це можливість створити міцний фундамент для успішного навчання у вищому навчальному закладі.

Її організовує факультет довузівської підготовки при вищому навчальному закладі. Майбутнім студентам надаються різноманітні форми вдосконалення знань.
Курси довузівської підготовки дозволяють отримати фундаментальні знання з конкурсних профільних предметів. Заняття піднімуть рівень підготовки до вимог, що пред'являються до абітурієнтів при здачі ЗНО або вступі до ВНЗ за внутрішніми вступних випробувань. При навчанні на підготовчих курсах є можливість підготуватися до вступу відразу до декількох вищих навчальних закладів, що дозволяє заощадити часові та фінансові витрати.

Кілька секретів:
1. Ваше бажання вчитися і отримати вищу освіту.
2. Пройти психологічну та педагогічну діагностику. Психологічна діагностика допоможе визначити ваші здібності - сильні і слабкі сторони, так само інтереси і особистісні особливості. Педагогічна діагностика допоможе визначити наявні знання з конкурсних профільних предметів, забезпечить індивідуальний підхід при побудові програми підготовки до ЗНО (ЗНО).
3. Підготовку повинні здійснювати висококваліфіковані викладачі. Завдяки залученню висококваліфікованих викладачів вищих навчальних закладів, які є експертами з підготовки до ЗНО (ЗНО) і до внутрішніх вступних іспитів, випускники підготовчих курсів отримують можливість успішно скласти ЗНО (ЗНО) та вступні іспити вузу.
4. Проходження підготовчих курсів саме в тому навчальному закладі, в яке ви збираєтеся вступати.

Які існують форми підготовчих курсів?
Найпоширенішими формами підготовки є вечірня, денна та заочна.

Корисна інформація.
Абітурієнти, які закінчили школу до 2008 року, мають право вибирати - проходити тестування ЗНО (ЗНО) або складати вступні (внутрішні) іспити вузу.


 

You have no rights to post comments