Для поиска темы - пользуйтесь СИСТЕМОЙ ПОИСКА


Стоимость дипломной работы


Home Для студента... Як підготуватися до ЗНО 2013

Як підготуватися до ЗНО 2013
Рейтинг пользователей: / 0
ХудшийЛучший 

Як підготуватися до ЗНО 2013

Читати всі підручники і ходити на курси, або до репетитора вже явно ніколи. Тому постарайтеся потренуватися здавати самі тести ЗНО. Зробити це можна, наприклад, за допомогою програми "Тестодром" (тести минулих років), або по тестах, які були на пробному тестуванні у 2011 році (математика, історія України, англійська мова, українська мова та література).
Візьміть секундомір і спробуйте за допомогою нього визначити, за скільки Ви проходите той чи інший тест? Постарайтеся вкластися у відведений час.
Не нервуйте - це доля тих, хто готувався весь рік і тепер вже багато чого знає ;). Такі хлопці, зазвичай нервують тому, що їм здається, що вивчили вони всі, крім того, що буде потрібно :).
Оцінка ЗНО - відносна. Вона залежить не стільки від того, як Ви знаєте предмет, скільки від того, наскільки його знають (або не знають) інші. І ще - від того, як Ви вмієте проходити тести.
Головне у підготовці та на самому тесті - не нервувати. Пройшли пробні або онлайн тести - подивилися правильні відповіді - визначили "слабкі місця" - почитали підручник-знайшли відповіді.
Наступного дня повторили.
Весь тест пройшли без помилок? Знайдіть в Інтернеті інший (тільки платити за його проходження я б не став ;)).
При проходження тесту - подумайте, чому питання сформульовано саме так? Спробуйте відповісти на нього, не дивлячись на варіанти відповідей.


 

You have no rights to post comments