Для поиска темы - пользуйтесь СИСТЕМОЙ ПОИСКА


Стоимость дипломной работы


Home Для студента... Як потрапити на ЗНО 2013

Як потрапити на ЗНО 2013
Рейтинг пользователей: / 0
ХудшийЛучший 

Як потрапити на ЗНО 2013

Для того, щоб успішно скласти ЗНО, потрібно на нього потрапити. І навіть Ваша успішна реєстрація та отримання від центру оцінювання якості освіти Сертифікату, не гарантує, що Ви потрапите в аудиторію і будете здавати ЗНО.

Як недобре може вийти, якщо Ви рік готувалися до здачі ЗНО, вирішували тести, займалися з репетиторами або на підготовчих курсах і на ЗНО не потрапили через свою неуважність.

Розглянемо ситуації, які можуть виникнути у Вас на пункті тестування і можливі варіанти їх вирішення.

Ситуація 1

Проблема: Ви прийшли на пункт тестування без паспорта або Сертифікату.

Що буде: На пункт тестування Вас не пустять і тест Ви не складете.

Як уникнути: Ви можете ввечері зібрати документи і покласти їх у сумку, з якою завтра підете на тестування. А вранці, перед виходом, перевірити їх наявність. І все. Проблеми немає, на тест Ви потрапили.

Для тих хлопців, які будуть міняти свідоцтво про народження на паспорт - краще робити це хоча б за місяць до початку тестування, або вже після його закінчення (якщо закон дозволяє), щоб у Вас на руках був один з цих двох документів.

Ситуація 2

Проблема: Ви забули запрошення-перепустку на тестування.

Що буде: на пункт тестування Вас зобов'язані пропустити, якщо Ваші особисті дані є в алфавітному списку на пункті тестування.

Якщо співробітники пункту не захочуть Вас пускати - посилайтеся на додаток до Наказу Міністерства освіти і науки України № 1207 від 6 грудня 2010 року. Називається це додаток: "Перелік нестандартних ситуацій, які можуть виникнути на пункті тестування під час проведення зовнішнього незалежного тестування 2011, і способів їх вирішення"

Ситуація 3

Проблема: Ви прийшли на пункт тестування з паспортом, але в Сертифікаті вказані дані свідоцтва про народження.

Що буде: співробітники пункту тестування зобов'язані Вас пропустити.

Якщо не пропускають - посилайтеся на додаток до наказу УЦОЯО (див. Ситуація 2).

Ситуація 4

Проблема: На пункті тестування виявлена ​​розбіжність одного або декількох символів Ваших особистих даних в Сертифікаті та паспорті (свідоцтві про народження)

Що буде: Вас зобов'язані пропустити. Якщо не пускають - див Ситуація 2)

Як спростити вирішення проблеми: подивіться уважно - чи збігаються особисті дані в паспорті (свідоцтві про народження) і Сертифікаті. Якщо знайшли невеликі розбіжності (один або кілька символів), попередьте про це співробітника пункту тестування при перевірці документів. Це істотно скоротить час Вашого проходу на пункт тестування.

Ситуація 5

Проблема: Ви забули вдома чорну ручку (гелеву або кулькову).

Що буде: пропустити-то Вас - пропустять на пункт, але писати буде нічим а на пункті тестування купити ручку Ви не зможете.

Як уникнути: напередодні ввечері покладіть одну або дві чорні ручки разом з Вашими документами в сумку, яку будете брати з собою, а вранці, перед виходом, перевірте їх наявність.

Ситуація 6

Проблема: Ви спізнилися на тестування.

Що буде: не пустять Вас на тестування.

Як уникнути: за пару днів до тестування проїдьте за адресою, вказаною в запрошенні-перепустці. Поставте собі умову - потрапити на пункт тестування до половині одинадцятого ранку. Засічіть час, за який Ви добралися і скоректуйте при необхідності. Приїхавши на пункт тестування в день тестування до 10.30, Ви гарантовано встигнете потрапити на пункт тестування без поспіху і нервів.

Ситуація 7

Проблема: Чи не завершивши роботи над тестом Ви забрали речі і вийшли з пункту тестування.

Що буде: назад на пункт тестування Вас не пустять поки не завершиться тестування.

Як уникнути проблеми: вирішити всі свої питання до початку тестування і не замислюватися над ними до його закінчення.

Резюме:

Для того, щоб потрапити на ЗНО, Вам необхідно взяти з собою: паспорт (свідоцтво про народження), Сертифікат, запрошення-перепустку на тестування.

Візьміть з собою одну-дві чорні гелеві або кулькові ручки, водичку в прозорій пляшці.

Приїдьте вчасно до пункту тестування, зробіть все, що Вам необхідно, до початку тестування, і все у Вас вийде.


 

You have no rights to post comments