Для поиска темы - пользуйтесь СИСТЕМОЙ ПОИСКА


Стоимость дипломной работы


Home Для студента... Завершення процедури ліквідації

Завершення процедури ліквідації
Рейтинг пользователей: / 0
ХудшийЛучший 

Завершення процедури ліквідації

Не пізніше 10 днів після завершення процедури ліквідації ліквідатор складає ліквідаційний баланс та подає разом з матеріалами про свою роботу територіальному управлінню НБУ (Департаменту реорганізації та ліквідації банків - у разі ліквідації банків, накопичувальні рахунки ліквідатора яких відкриті в Операційному управлінні) для розгляду та затвердження.
Територіальне управління НБУ після отримання ліквідаційного балансу та матеріалів до нього протягом 45 днів розглядає цей пакет документів і передає його до Департаменту реорганізації та ліквідації банків разом з протоколом засідання Комісії при територіальному управлінні НБУ і висновками про роботу ліквідатора.
Якщо ліквідаційний баланс і матеріали до нього передаються ліквідатором безпосередньо до Департаменту реорганізації та ліквідації банків, то цей пакет разом із висновками про роботу ліквідатора передається на розгляд і затвердження Комісії НБУ в строк до 60 днів.
Розгляд матеріалів щодо ліквідації банку, затвердження ліквідаційного балансу та закриття накопичувального рахунку здійснює Комісія НБУ при територіальному управлінні. Якщо ці матеріали готуються Департаментом реорганізації та ліквідації банків НБУ, то ліквідаційний баланс затверджується Комісією НБУ.
Ліквідація банку вважається завершеною, а банк - ліквідованим з моменту внесення запису про це до Державного реєстру банків після ухвалення НБУ звіту ліквідатора.
Ліквідатор зобов'язаний передати документи банку, що ліквідується, на зберігання до архіву територіального управління НБУ за територіальною ознакою.
Після виключення банку з Державного реєстру банків ліквідатор (ліквідаційна комісія) звільняється від будь-яких зобов'язань, пов'язаних з ліквідацією банку.


 

You have no rights to post comments