Для поиска темы - пользуйтесь СИСТЕМОЙ ПОИСКА


Стоимость дипломной работы


Home Для студента... Участь кредиторів у процедурах банкрутства відносно банків

Участь кредиторів у процедурах банкрутства відносно банків
Рейтинг пользователей: / 0
ХудшийЛучший 

Участь кредиторів у процедурах банкрутства відносно банків

Законом передбачається здійснення тільки превентивних заходів для оздоровлення банку. Судові процедури розпорядження і санації, передбачені Законом про банкрутство, не застосовуються у відношенні банків. Відповідно, суд і кредитори не беруть участь у розробці і затвердженні заходів щодо відновлення фінансового стану банку.
Законом обмежена й участь суду в ліквідації банку. Відповідно до Закону про банківську діяльність суд не наділений правом прийняти рішення про ліквідацію банку. Кредитори можуть звернутися до суду із заявою про визнання банку неплатоспроможним і його ліквідацію, але роль суду в розгляді такої заяви обмежується розглядом законності прийнятого НБУ рішення про ліквідацію банку і перевіркою відповідності вимогам Закону про банківську діяльність процедур ліквідації банку.
Перед зверненням до суду кредитори повинні звернутися в НБУ з заявою про ліквідацію банку, додати до заяви докази невиконання банком грошових зобов'язань.
Якщо кредитори протягом місяця не одержали відповіді від НБУ, вони можуть звернутися до суду. Суд може порішити справу тільки після відкликання у банку-боржника банківської ліцензії.


 

You have no rights to post comments