Для поиска темы - пользуйтесь СИСТЕМОЙ ПОИСКА


Стоимость дипломной работы


Home Для студента... Попереднє засідання господарського суду

Попереднє засідання господарського суду
Рейтинг пользователей: / 0
ХудшийЛучший 

Попереднє засідання господарського суду

Попереднє засідання господарського суду проводиться не пізніше як через три місяці після проведення підготовчого засідання суду.
Основною подією в цьому засіданні є затвердження реєстру вимог кредиторів. Для цього на попередньому засіданні господарський суд розглядає реєстр вимог кредиторів, а також вимоги кредиторів, щодо яких були заперечення боржника і які не були включені розпорядником майна до реєстру. У засіданні також визначається розмір визнаних судом вимог кредиторів, які включаються розпорядником майна до реєстру вимог кредиторів.
У реєстрі вимог кредиторів повинні міститися інформація про коленого кредитора, розмір вимог кредиторів за грошовими зобов'язаннями чи зобов'язаннями щодо сплати обов'язкових платежів, включаючи й розмір неустойки (штрафу, пені).
Крім того, на цій стадії визначається черговість задоволення вимог кожного кредитора, що встановлюється згідно зі статтею 1 Закону про банкрутство.
Крім визначення кредиторів, які внесені у реєстр і братимуть Участь у розподілі виторгу від продажу майна, реєстр також виконує іншу важливі функцію - він є підставою для визначення кількості голосів, які належать кожному кредиторові при прийнятті рішення на засіданнях зборів (комітету) кредиторів. Голосування стає серйозним у прийнятті рішень у справі про банкрутство. На попередньому засіданні також призначається дата проведення зборів кредиторів.


 

You have no rights to post comments