Для поиска темы - пользуйтесь СИСТЕМОЙ ПОИСКА


Стоимость дипломной работы


Home Для студента... Підготовче засідання

Підготовче засідання
Рейтинг пользователей: / 0
ХудшийЛучший 

Підготовче засідання

Проведення підготовчого засідання повинно відбуватися не пізніше ніж на тридцятий день з дня прийняття заяви про порушення справи про банкрутство.
У підготовчому засіданні суддя оцінює подані документи. Заслуховує пояснення сторін, розглядає обґрунтованість заперечень боржника щодо вимог кредиторів.
Для визначення фінансового становища боржника в підготовчому засіданні господарського суду чи під час розгляду справи про банкрутство на подальших етапах суддя може призначити експертизу. За інформацією щодо осіб, які можуть провести експертизу діяльності неплатоспроможного боржника з метою виявлення причин банкрутства та розробки заходів з метою подолання скрутного фінансового стану боржника, можна звернутися до Агентства з питань банкрутства, яке надає професійні послуги відповідного характеру (п. 6.1.1 Положення "Про державну госпрозрахункову установу "Агентство з питань банкрутства ", затверджене наказом Міністерства економіки України від 06.06.2000 р. №114).
Якщо з заявою до суду звернувся боржник, на підготовчому засіданні з'ясовуються ознаки його неплатоспроможності.
Господарський суд в ухвалі про порушення справи про банкрутство може зобов'язати боржника подати аудиторський висновок або провести аудит. Якщо у боржника немає для цього коштів, господарський суд може призначити проведення аудиту за рахунок кредитора. У цьому випадку такий кредитор повинен дати згоду на проведення аудиту за свій рахунок.
Оскільки, за своєю суттю, на цій стадії відбуваються певні дії підготовчого характеру, то за результатами розгляду заяви кредитора та складення розпорядником майна, реєстру вимог кредиторів та дата скликання перших загальних зборів кредиторів, які мають відбутися не пізніше як через три місяці і десять днів після дати проведення підготовчого засідання суду.
Також на цьому засіданні встановлюється дата засідання суду, на якому буде прийняте рішення про санацію чи ліквідацію.
На цій стадії здійснення провадження у справі про банкрутство господарський суд може припинити провадження, якщо:
—    боржник не включений до Єдиного державного реєстру підприємств та організацій або до Реєстру суб'єктів підприємницької діяльності;
—    подано заяву про визнання банкрутом ліквідаційної або реорганізаційної юридичної особи;
—    у провадженні господарського суду є справа про банкрутство того ж боржника;
—    укладено та затверджено мирову угоду;
—    боржник виконав усі зобов'язання перед кредиторами;
—    кредитори не висунули вимог до боржника після порушення провадження у справі про банкрутство за завою боржника.
З дня винесення ухвали про порушення провадження у справі про банкрутство рішення про реорганізацію або ліквідацію юридичної особи-боржника приймається у межах провадження у справі про банкрутство за правилами, встановленими Законом про банкрутство.


 

You have no rights to post comments