Для поиска темы - пользуйтесь СИСТЕМОЙ ПОИСКА


Стоимость дипломной работы


Home Для студента... Публікація

Публікація
Рейтинг пользователей: / 0
ХудшийЛучший 

Публікація

З метою встановлення всіх кредиторів та осіб, які виявили бажання взяти участь у санації боржника, на підготовчому засіданні виноситься ухвала, в якій заявник зобов'язується подати до офіційних друкованих органів у десятиденний строк за його рахунок оголошення про порушення справи про банкрутство. Публікація розміщується в офіційних друкованих засобах інформації, якими, згідно з Законом про банкрутство, є газети "Голос України" та "Урядовий кур'єр". Згідно з Указом Президента України від 10 червня 1997 року №503/97 із змінами, газета „Голос України" до кола офіційних друкованих видань не увійшла.
Газетне оголошення повинно містити інформацію про боржника (повне найменування, поштову адресу, банківські Реквізити), найменування та адресу господарського суду, номер справи, відомості про розпорядника майна.
Опублікування оголошення про порушення справи про банкрутство має важливі наслідки - кредитори боржника, проти якого порушено справу про банкрутство, мають право подавати заяви з грошовими вимогами до такого боржника. При цьому не має значення, чи настав строк виконання зобов'язань.
Цей день є початком дії процесуального строку для подання майнових вимог кредиторів до відповідного боржника. Після завершення терміну, встановленого для подання таких заяв, особи, що пропустили цей строк, втрачають право на входження відповідну справу зі своїми вимогами до боржника.


 

You have no rights to post comments