Для поиска темы - пользуйтесь СИСТЕМОЙ ПОИСКА


Стоимость дипломной работы


Home Для студента... Суть та основні завдання санаційного аудиту

Суть та основні завдання санаційного аудиту
Рейтинг пользователей: / 0
ХудшийЛучший 

Суть та основні завдання санаційного аудиту

Аудит - це незалежна експертиза публічної бухгалтерської та фінансової звітності, іншої інформації щодо фінансово-господарської діяльності суб'єктів господарювання, мета якої - перевірити достовірність їх звітності, визначити повноту та відповідність чинному законодавству здійснюваного обліку та сформувати висновки про реальний фінансовий стан підприємства.
Характерним для санаційного аудиту є те, що він проводиться на підприємствах, які перебувають у фінансовій кризі. Головна його мета - оцінити санаційну спроможність підприємства на підставі аналізу фінансово-господарської діяльності та наявності санаційної концепції.
Окрім звичайних процедур аудиту, до яких відносяться експертизу фінансової звітності, санаційний аудит додатково розглядає наступні питання:
- оцінка всіх даних, представлених в плані фінансового оздоровлення;
- перевірка достовірності приведених в плані причин кризи;
- експертиза виявлених в плані сильних і слабких позицій підприємства;
- експертиза економічної оцінки окремих санаційних процедур і ефективності санації в цілому;     правова оцінка запропонованих санаційних заходів;
- оцінка всіх видів ризиків при проведенні санації;
- кінцева оцінка санаційної спроможності підприємства, і, за потреби, висновок про доцільність санації підприємства.
Санаційний аудит проводять зовнішні аудитори в тісній співпраці з внутрішніми службами підприємствами, особливо з відділом контролінгу. У правовому та економічному плані аудитор має бути повністю незалежним як від підприємства, котре він перевіряє, так і від замовника аудиторського висновку (кредиторів та інвесторів).


 

You have no rights to post comments