Для поиска темы - пользуйтесь СИСТЕМОЙ ПОИСКА


Стоимость дипломной работы


Home Для студента... Автоматизовані системи управління фінансами

Автоматизовані системи управління фінансами
Рейтинг пользователей: / 2
ХудшийЛучший 

Автоматизовані системи управління фінансами

Частиною загального управління фінансами є автоматизовані системи управління (АСУ), що базуються на використанні економіко-математичних методів і електронно-обчислювальної техніки. Перебудова управління фінансами розширює можливості застосування АСУ, що підвищує якість прийнятих рішень з управління фінансами на різних рівнях. АСУ стають невід'ємним елементом структури фінансових органів, інших структур управління фінансами, сприяють кращому, більш ефективному функціонуванню фінансів. АСУ фінансами - це сукупність економічних та математичних методів, електронної обчислювальної техніки, оргтехніки та сучасних засобів зв'язку. Вона виступає в якості підсистеми збору загальнодержавної автоматизованої системи збору та обробки інформації для обліку, планування та управління народним господарством.
Головною метою створення та впровадження цієї системи є підвищення ефективності управління фінансами на основі скорочення трудомісткості збору, обробки та аналізу інформації, різноманітних розрахунків фінансових планів і кращого їх узгодження між собою, раціоналізації структури апарату фінансових органів та ін Його застосування вимагає вдосконалення системи фінансових показників, розробки нових методів виявлення та мобілізації доходів і накопичень, формування фінансових резервів у народному господарстві, раціонального витрачання фінансових ресурсів.
В даний час актуальним завданням стає впровадження автоматизації фінансових розрахунків в роботу низових ланок фінансових органів - районних і міських фінансових управлінь (відділів) виконкомів Рад народних депутатів. Практично така робота розпочата впровадженням у них автоматизованих робочих місць інспекторів та економістів з використанням в них мікро-ЕОМ персонального користування. Особливо це актуально для працівників податкових адміністрацій, які мають справу з численними, постійно мінливими даними декларацій доходу населення.


 

You have no rights to post comments