Для поиска темы - пользуйтесь СИСТЕМОЙ ПОИСКА


Стоимость дипломной работы


Home Для студента... Позабіржовий фондовий ринок України

Позабіржовий фондовий ринок України
Рейтинг пользователей: / 0
ХудшийЛучший 

Позабіржовий фондовий ринок України

Основна частина торгівлі на позабіржовому фондовому ринку України здійснюється за допомогою торговельної інформаційної системи (TIC). Для торгівлі в TIC необхідно одержати ліцензію, зареєструватися у встановленому порядку і мати право на укладання угод з цінними паперами відповідно до правил. Нині в Україні працюють дві TIC. Найбільша з них - Перша фондова торгова система (ПФТС). Перші торги в ній відбулися 5 липня 1996 року. Допуск до ПФТС наданий усім членам асоціації, що підтримують працюючий капітал у розмірі не менше 25 000 дол., мають у штаті не менше двох сертифікованих уповноважених осіб і уклали договір з технічним центром ПФТС. Станом на 1 січня 2005 року Асоціація ПФТС об'єднувала 149 торговців цінними паперами з 17 міст та 14 регіонів України. Серед них 66 банків, 83 компанії, 82 постійні учасники торгів. Структура органів Асоціації ПФТС складається із загальних зборів, ради та президента, чотирьох комітетів та двох експертних рад, адміністрації. Щорічно ПФТС публікує:
-  рейтинг учасників ПФТС, які торгують акціями;
-  рейтинг учасників ПФТС, які торгують корпоративними облігаціями;
- рейтинг учасників ПФТС, які торгують ОВДП;
- рейтинг учасників ПФТС, які торгують муніципальними облігаціями;
- рейтинг учасників ПФТС, які торгують похідними цінними паперами;
- рейтинг учасників ПФТС, які торгують інвестиційними сертифікатами.
ПФТС щорічно публікує рейтинги цінних паперів: акцій, облігацій (корпоративних, муніципальних, державної позики), похідних цінних паперів та інвестиційних сертифікатів.
В Україні зберігається тенденція збільшення обсягу укладених угод на позабіржовому ринку.
ПФТС є єдиним організатором торгівлі в Україні, який підтримує міжрегіональну систему електронних торгів цінними паперами в режимі реального часу. Станом на 01.01.2005 р. операції з цінними паперами здійснювали компанії та банки Києва, Донецька, Дніпропетровська, Львова, Одеси, Харкова, Івано-Франківська, Запоріжжя, Херсона, Вінниці та Горлівки.


 

You have no rights to post comments