Для поиска темы - пользуйтесь СИСТЕМОЙ ПОИСКА


Стоимость дипломной работы


Home Для студента... Що потрібно робити, якщо раптом ти опинився в заручниках?

Що потрібно робити, якщо раптом ти опинився в заручниках?
Рейтинг пользователей: / 0
ХудшийЛучший 

Що потрібно робити, якщо раптом ти опинився в заручниках?

На жаль ніхто з нас не захищений від ситуації, коли ми можемо опинитися в заручниках у терористів. На даний момент докладних рекомендацій і вимог до того, як поводитися, якщо ти опинився в заручниках поки не розроблено. Але загальні рекомендації дати можна. У випадку якщо ви опинилися в заручниках необхідно звернути увагу на наступні моменти:

При захопленні:

Як показав розвиток подій при захопленні заручників в «Норд-ості» і Беслані, тільки у цей момент є реальна можливість сховатися з місця події. Напевно, це в основному відноситься до дорослих людей, які можуть тверезо оцінювати обстановку навколо себе. Якщо поряд немає терориста і немає можливості поразки, не можна просто стояти на місці. Якщо є така можливість, необхідно втекти з місця передбачуваного захоплення.

Якщо ви раптом виявилися захопленими:

Потрібно настроїтися на те, що вмить вас ніхто не звільнить. Потрібно психологічно настроїти себе на тривале перебування поряд з терористами. При цьому необхідно твердо знати, що зрештою ви обов'язково будете звільнені. Необхідно також пам'ятати, що для співробітників спецназу на першому місці стоїть життя заручників, а не їх власне життя. Знаходячись поряд з терористами, необхідно встановити з ними загальний психологічний контакт. Не обов'язково потрібно з ними розмовляти. Але ні в якому випадку не потрібно кричати, висловлювати своє обурення, голосно плакати, тому що дуже часто терористи знаходяться під впливом наркотичних засобів і в цілому дуже збуджені. Тому плач і крики діють на них украй негативно і викликають в них зайву агресію. Необхідно налаштувати себе на те, що достатньо тривалий час ви будете позбавлені їжі, води і можливо руху. Тому потрібно економити сили. Якщо повітря в приміщенні мало, необхідно менше рухатися, щоб економніше витрачати кисень. Якщо вам забороняють пересуватися по будівлі, необхідно робити нехитрі фізичні вправи. Просто напружувати м'язи рук, ніг, спини, тобто необхідно примушувати себе рухатися. Окрім цього необхідно примушувати працювати свій головний мозок, щоб не замкнутися в собі і не втратити психологічний контроль. Згадуйте зміст книг, вирішуйте математичні задачі, якщо хто-небудь знає молитви, може молитися. При цьому необхідно твердо знати, що з терористами ведуться переговори і, зрештою, ви обов'язково будете звільнені.

Під час штурму:

Якщо ви зрозуміли, що почався штурм, необхідно зайняти позицію подалі від вікон і дверних отворів (при обстрілі осколки скла і будівельних конструкцій можуть заподіяти додаткові травми). Також потрібно триматися подалі від терористів, тому що при штурмі за ними слідкуватимуть наші снайпери. Не потрібно ніякої особистої бравади. Більшість людей не володіють спеціальною підготовкою, тому не потрібно хапати зброю, щоб вас не переплутали з терористами. Якщо ви почули виляски світло-шумових гранат, що розриваються, коли яскраве світло б'є в очі, звук ударяє по вухах або ви відчули різкий запах диму, необхідно просто впасти на підлогу, закрити очі, у жодному випадку їх не терти, закрити голову руками і чекати поки співробітники спеціальних підрозділів не виведуть вас з будівлі.

Окремі наші побажання:

Якщо ви опинилися в заручниках, прагніть фіксувати всі події, які супроводжують захоплення. Запам'ятайте про що переговорюються терористи між собою, як виглядають, хто у них лідер, які їх плани, який у них розподіл ролей. Дана інформація надалі буде дуже важлива для нас. Часто терористи намагаються сховатися, тому вони переодягаються в одяг заручників, намагаючись зберегти свої життя.


 

You have no rights to post comments