Для поиска темы - пользуйтесь СИСТЕМОЙ ПОИСКА


Стоимость дипломной работы


Home Для студента... Загальні рекомендації по поведінці в натовпі

Загальні рекомендації по поведінці в натовпі
Рейтинг пользователей: / 0
ХудшийЛучший 

Загальні рекомендації по поведінці в натовпі

1. Головне для людини в натовпі – не піддатися загальному психозу, відключити емоції і покладатися тільки на розум, тільки він може підказати правильну лінію поведінки. Емоції примусять вас робити те, що роблять всі !!!
2. Ніколи не підкоряйтеся думці натовпу сліпо, не приймайте на віру чутки. Шукайте спосіб перевірити інформацію за допомогою фактів.
3. Якщо явна небезпека не є видимою, постарайтеся перечекати, поки схлине основний потік тих, що рятуються.
4. Якщо небезпека велика. Позбавтеся довгого, вільного одягу або гарно застебніться, зніміть з шиї краватку, шарф, міцні намиста (ви не зможете загальмувати рух натовпу, щоб відчепити шарф з випадкового цвяха на стіні або встати, якщо під час падіння на нього наступлять), заправте шнурки, зніміть нестійке взуття.
5. Найнебезпечніше місце в натовпі, який покидає споруду через вузькі двері - з краю. Людей там просто розмазують по стінках, на яких дверні коробки і дверні ручки, пожежні крани, стенди, скляні двері.
6. Дітей потрібно усадити на плечі або на спину або батьки повинні, обернувшись обличчям один до одного, упертися один в одного зігнутими в ліктях руками, дитину помістити між собою.
7. Відмічено, що більшість людей у разі небезпеки намагаються вибратися тим же шляхом, що прийшли. В результаті утворюється тиснява, тоді як запасні виходи вільні. Тому правило – зайшовши в будь-яку будівлю або сидячи в кінозалі подивитися скільки виходів, де вони, чи працюють вони.
8. Слід уникати просторів біля стін, оркестрових ям, поручнів, огорож, схилів, набережних, вітрин, кіосків, афіш.
9. Не нагинайтеся за речами, які ви упустили, не розглядайте як саме порвали вам взуття.
10. Якщо ви впали – негайно, поки вам не завдали смертельної травми, схоплюйтеся. Якщо сильна тиснява - згрупуйтеся, підтягши ноги і руки під себе, розверніться обличчям у бік руху натовпу і що є сили стрибайте вгору виставивши одну ногу вперед і швидко двома руками схопіться за одяг пробігаючих людей (хоча б на рівні поясу) вони вас піднімуть не бажаючи того і відразу біжіть зі всіма.


 

You have no rights to post comments