Для поиска темы - пользуйтесь СИСТЕМОЙ ПОИСКА


Стоимость дипломной работы


Home Для студента... Досвід формування здорового способу життя молоді України

Досвід формування здорового способу життя молоді України
Рейтинг пользователей: / 0
ХудшийЛучший 

Досвід формування здорового способу життя молоді України

Основною умовою, а також складовою особистого інтересу сучасної людини є здоров’я, бо повна або часткова відсутність здоров’я є перешкодою до здійснення мрій і життєвих планів людини.
Статистичні данні свідчать про те, що в Україні намічається різке погіршення динаміки демографічних процесів, показників дитячої смерті, середньої тривалості життя.
За даними статистичної звітності Міністерства охорони здоров’я України, зростає враженість підлітків багатьма захворюваннями.
Доведено, що приблизно 51% здоров’я людини визначається способом життя. Негативними його чинниками є шкідливі звички, не збалансоване харчування, не сприятливі умови праці і життя, моральне і психічне навантаження, малорухливий спосіб життя, погані матеріальні побутові умови, незгода в сім’ї, самотність, низький освітній та культурний рівень тощо. Серед інших провідних факторів, які впливають на здоров’я людини, можна назвати соціальні і природні умови-17-20%. Несприятлива екологічна обстановка, зокрема, забруднення повітря, води, грунту, а також складні природно - кліматичні умови негативно познаються на здоров’ї людей.
Як відомо, спосіб життя людини є фактором, який обумовлює 51% її здоров’я.
Здоровий спосіб життя – це такий стиль існування, при якому через застосування певних методів впливу на організм і його оточення, рівень життєздатності організму стає оптимальним, знаходить вияв постійного вдосконалення і використання потенціалу організму без завдання йому шкоди, при чому активність організму і його можливостей зберігаються до самої старості.


 

You have no rights to post comments