Для поиска темы - пользуйтесь СИСТЕМОЙ ПОИСКА


Стоимость дипломной работы


Home Для студента... ІНВЕСТИЦІЙНІ ФОНДИ - довірче управління, пайові фонди (ПІФ), корпоративні фонди

ІНВЕСТИЦІЙНІ ФОНДИ - довірче управління, пайові фонди (ПІФ), корпоративні фонди
Рейтинг пользователей: / 0
ХудшийЛучший 

ІНВЕСТИЦІЙНІ ФОНДИ - довірче управління, пайові фонди (ПІФ), корпоративні фонди

Фондовий ринок, цінні папери, інвестиції, брокерська діяльність - для багатьох людей ці поняття залишаються чимось загадковим і здаються доступними тільки вибраним. Тим часом сьогодні ринок цінних паперів дає можливість не тільки зберегти, але і примножити грошові кошти приватного інвестора.

Інвестиційні фонди - це один з найпоширеніших і відомих способів колективного вкладення грошових коштів у сучасному світі, коли об'єднання коштів багатьох вкладників дозволяє розширити спектр інвестиційних можливостей і здійснювати ефективніше і професійніше управління цими коштами. Люди у всьому світі інвестують свої кошти в інвестиційні фонди з метою збільшити свої заощадження за рахунок зростання курсової вартості акцій фондів, що відбувається внаслідок постійного розвитку світової економіки. Зокрема, близько 50% американських сімей володіють акціями інвестиційних фондів. Інвестування в інвестиційні фонди вже більше півстоліття демонструє свої переваги перед іншими можливими способами довгострокових вкладень.

Інвестиційний фонд - це своєрідний акумулятор тимчасово вільних грошових коштів фізичних і юридичних осіб, які направляються на придбання цінних паперів, нерухомості, валютних цінностей та інших активів. Акумуляція коштів дозволяє сформувати портфель інвестицій з найбільш оптимальним співвідношенням ризик і прибутковість.

Купуючи цінні папери фонду, інвестор стає учасником фонду і отримує свою частку в його активах. Дохід від інвестицій формується за рахунок зростання вартості об'єктів інвестицій фонду, а значить і паю або акції фонду.
Управління портфелем цінних паперів вимагає не тільки значного досвіду, професійної підготовки, але й великих тимчасових витрат. Саме тому, це завдання бере на себе керуюча компанія. Так як, навіть якщо Ви володієте сумою, достатньою для самостійної гри на фондовому ринку, необхідно оцінити чи маєте Ви відповідні навички та часові ресурси. Якщо ні, то інвестування у фонди, є для Вас прекрасною можливістю отримати прибуток на ринку цінних паперів.

Класифікація фондів
Залежно від своєї інвестиційної політики й використовуваних для вкладення фінансових інструментів, діляться на кілька видів, що мають відповідно різні показники ризику і прибутковості. Співвідношення ступеня ризику і рівня прибутковості - це один з найважливіших критеріїв при виробленні інвестиційної стратегії.Призначення
Приватним інвесторам, які не мають можливості або необхідного досвіду для самостійної активної роботи на ринку цінних паперів, однак бажають використовувати всі переваги інвестування на фондовому ринку.

Професійним учасникам фондового ринку, що використовують інвестиційні фонди як складову частину свого індивідуального інвестиційного портфеля.
Інвесторам, для яких пріоритет у надійності вкладень, і інвесторам, кого цікавить можливість отримання максимально високого доходу.
Цілі

Для отримання додаткового доходу - показники прибутковості, характерні для довгострокових інвестицій у цінні папери, дозволяють отримувати значний дохід.
Для надійного короткострокового і довгострокового розміщення грошових коштів.
Для накопичення додаткового пенсійного капіталу з метою забезпечення гідного життя на пенсії.

Основні переваги

Висока прибутковість. Інвестиційні фонди надають вам можливість одержання більш високої прибутковості в порівнянні з тією, яку дають традиційні способи вкладення капіталу, наприклад депозит.

Професійне управління. Вашими коштами управляють досвідчені фахівці, які на основі своїх знань, досвіду і ретельного аналізу ринку приймають рішення про найбільш вигідних вкладень коштів інвесторів, що дозволяє знизити ризик і збільшити розмір ваших доходів.

Доступність будь-яких фінансових ринків. Об'єднуючи вкладення багатьох окремих інвесторів, інвестиційні фонди накопичують значні грошові суми, що дає інвесторам можливість не тільки виходу на всі фондові ринки, а й скористатися перевагами, раніше доступними лише обмеженому числу великих інвесторів. Крім того, великі розміри активів, що перебувають у розпорядженні фондів, дозволяють істотно знизити витрати, пов'язані з купівлею і продажем цінних паперів і їх обслуговуванням.

Широка диверсифікація. Фонди вкладають кошти в різні цінні папери в різних галузях народного господарства, державах і різних валютах, тим самим, розосереджуючи активи, що дозволяє значно зменшити інвестиційні ризики.
Максимальна ліквідність. Засобам, інвестованим у фонди, характерна висока ліквідність - при необхідності, ви можете легко і швидко вилучити вкладені кошти, так як відкриті фонди зобов'язані викуповувати свої акції на першу вимогу клієнта.


 

You have no rights to post comments