Для поиска темы - пользуйтесь СИСТЕМОЙ ПОИСКА


Стоимость дипломной работы


Home Для студента... Ціна акції і фактори впливають на її ціну

Ціна акції і фактори впливають на її ціну
Рейтинг пользователей: / 0
ХудшийЛучший 

Ціна акції і фактори впливають на її ціну

Що впливає на ціну акції? Таке просте питання, цікавить всіх інвесторів, навіть потенційних, які бажають примножувати свої інвестиції.
Відповідь, не менш простий - попит і пропозицію. Якщо попит на акції компанії перевищує пропозицію до продажу цих акцій, то акції дорожчають, і чим вище попит над пропозицією, тим дорожче стає ціна акцій. Ну а якщо число охочих продати акції перевершує число охочих їх купити, то ціна буде падати.
Суть попиту і пропозиції досить проста, але зрозуміти що саме змушує людей купувати одні акції і ігнорувати інші - набагато складніше. Все це зводиться до того, що слід вміти розбиратися, які фактори є хорошими для компанії, а які - поганими. Існує безліч думок і різних тактик з цього приводу, і кожен інвестор використовує свої. Основною рушійною силою, що примушує ціну на акції рухатися, є те, що інвестори думають про цю компанію і скільки, на їхню думку, ця компанія може коштувати
Якщо інвестори вважають компанію переоціненою (її акції коштують надто дорого), то вони можуть прийняти рішення ці акції продавати. Це потягне за собою падіння цін. У теж час, якщо інвестори вважають, що акції компанії дуже дешеві, вони можуть почати їх купувати. Це змусить ціну рости.
Найважливіший чинник, що впливає на вартість компанії, - це її доходи. Якщо компанія робить регулярну прибуток, вона зможе розвиватися і приносити прибуток інвесторам. Якщо ж компанія регулярно зазнає збитків, тільки неосвічені інвестори будуть купувати її акції, майбутнє яких під загрозою.
Інформацію про свій фінансовий стан компанії зобов'язані надавати регулярно, щоб інвестори могли бачити реальну картину і на підставі цього ухвалювати рішення. Більш докладно про те, яку інформацію надають компанії, ми поговоримо у подальших статтях.
Безумовно, не тільки доходи компанії змушують її акції змінюватися в ціні. Існує безліч інших факторів та індикаторів, які демонструють стан компанії. Виходячи з них інвестори і приймають свої рішення.
Але слід пам'ятати, що ціна на акції може змінюватися досить швидко, як вгору, так і вниз.


 

You have no rights to post comments