Для поиска темы - пользуйтесь СИСТЕМОЙ ПОИСКА


Стоимость дипломной работы


Home Для студента... Аудиторський звіт

Аудиторський звіт
Рейтинг пользователей: / 0
ХудшийЛучший 

Аудиторський звіт

Якби ви мали більшу суму, інвестовану в будь-яку компанію, то відчували б ви себе спокійніше, знаючи, що хтось за межами цієї компанії стежить за тим, як вона веде свої фінансові справи?
Саме цим і займаються незалежні аудиторські фірми, які роблять свої висновки про те, наскільки точним і правдивим є будь-який фінансовий звіт компанії.
У світовій практиці кожна компанія, яка торгує своїми акціями або бондами на фондовому ринку, за законом зобов'язана надавати фінансові звіти незалежної бухгалтерської фірмі для перевірки. Завданням бухгалтерської фірми в свою чергу є перевірити, наскільки реальний фінансовий стан компанії відповідає тим даним, які наведені у фінансових звітах.
Стандартний аудиторський звіт складається з трьох частин:
1. У першій частині повідомляється про спільну відповідальність аудиторів і директорів, а також повідомляється, які розділи фінансових звітів пройшли аудиторську перевірку.
2. У другій частині пояснюється, яким чином проводилася аудиторська перевірка і які області компанії в ній брали участь.
3. У третій частині аудиторська фірма робить свої висновки і висловлює свою думку про стан фінансових звітів компанії.
За великим рахунком, подібні аудиторські перевірки не є гарантією точності звітів компанії, вони є тільки думкою незалежного фахівця, що не виключає неточностей і помилок.
Але, незважаючи на це, будь-який інвестор повинен стежити за тим, щоб результати цієї перевірки були присутні у фінансових звітах компанії, в яку планується виробити інвестування.
Фінансові звіти компаній, які не пройшли аудиторських перевірок, абсолютно марні і, безумовно, небезпечні для тих інвесторів, які на підставі подібних звітів збираються приймати інвестиційні рішення.
Тому проводите фундаментальний аналіз компанії самостійно та не забувайте переконатися, що крім вас цю компанію перевіряли ще й професіонали. У всякому разі, це буде зовсім не зайвим справою.
Фінансові звіти є одним з основних показників, на які слід звертати увагу при дослідженні компаній.


 

You have no rights to post comments