Для поиска темы - пользуйтесь СИСТЕМОЙ ПОИСКА


Стоимость дипломной работы


Home Для студента... Пояснення і доповнення до фінансових звітів

Пояснення і доповнення до фінансових звітів
Рейтинг пользователей: / 0
ХудшийЛучший 

Пояснення і доповнення до фінансових звітів

Майже кожен фінансовий звіт має розділ, який називається поясненнями або доповненнями (Notes або Footnotes). Це дуже важлива частина фінансового звіту, і якщо сам фінансовий звіт можна назвати серцем, то пояснення до нього можна назвати артеріями, які з'єднують між собою всі частини фінансової інформації, викладеної у звітах.
Пояснення містять важливу інформацію, яку неможливо розмістити в реальних звітах, оскільки в такому випадку замість однієї сторінки звіт, наприклад, про прибуток і збитки займав би, як мінімум, десять сторінок.
Пояснення дають додаткову інформацію про терміни погашення зовнішніх боргів компанії, більш детальну інформацію про те, з яких джерел отриманий той або інший дохід, про пенсійних програмах співробітників компанії і т.п. З цієї додаткової інформації складається більш детальна картина про бізнес компанії, що може тільки позитивно вплинути на прийняття інвестиційних рішень.
Більшість інвесторів та аналітиків читають балансовий звіт, звіт про прибутки і збитки, і звіт про потік готівки. Але з різних причин вони ігнорують пояснення. Справжні Інвестори (з великою «І») відрізняються від усіх інших інвесторів саме тим, що намагаються докопатися до тієї інформації, яку пропускають інші. Тому, незалежно від того, наскільки нудним може бути ця інформація, вивчайте її, це допоможе вам стати Справжнім Інвестором.


 

You have no rights to post comments