Для поиска темы - пользуйтесь СИСТЕМОЙ ПОИСКА


Стоимость дипломной работы


Home Для студента... Аналіз менеджменту

Аналіз менеджменту
Рейтинг пользователей: / 0
ХудшийЛучший 

Аналіз менеджменту

На початку цього розділу ми вже згадували про те, що річний звіт компанії містить вступне слово її менеджменту, який ділиться своїми думками про виконану роботу за минулий рік (або квартал). Хоч це звернення до інвесторів і не містить конкретної інформації про досягнуті компанією за останній час результати, уважні інвестори можуть почерпнути з нього багато корисного.
Для цього радимо вам звертати увагу на наступні моменти:
• Наскільки конкретна інформація в коментарях менеджменту?
• Обговорюють чи менеджери значний фінансовий ріст компанії за останні кілька років, або ж вони намагаються виправдатися в невдачах, які спіткали компанію за цей час?
• Наскільки зрозумілі для вас ці коментарі? Якщо вас намагаються ввести в оману за допомогою гучних слів і фінансового жаргону, який вам не зрозумілий, від вас швидше за все намагаються щось втаїти.
• Згадують чи менеджери потенційний ризик або непевність у просуванні вперед?

Відвертість у фінансовому звіті компанії є дуже важливим моментом для будь-якого інвестора. Особливо актуальною ця тема стала після всім відомих подій, коли через фальшиві фінансових звітів американських компаній постраждали не тільки інвестори, а й економіка в цілому.
Якщо у своєму аналізі менеджменту компанія дає достатню кількість інформації, то швидше за все менеджмент правдиво показує реальний стан компанії на теперішньому етапі.
З іншого боку, якщо в звіті компанії відсутня інформація про тих серйозних проблемах, які вона в даний час відчуває, це повинно викликати тривогу у інвесторів. Ми радимо вам триматися від такої компанії подалі. Прикладом подібної ситуації може служити аналіз менеджменту, що свідчить про стабільне становище компанії, яка, однак, має великі суми зовнішнього боргу, що в будь-який момент може призвести її до банкрутства.


 

You have no rights to post comments