Для поиска темы - пользуйтесь СИСТЕМОЙ ПОИСКА


Стоимость дипломной работы


Home Для студента... Інвестуємо або що таке інвестиційний фонд ПІФ

Інвестуємо або що таке інвестиційний фонд ПІФ
Рейтинг пользователей: / 0
ХудшийЛучший 

Інвестуємо або що таке інвестиційний фонд ПІФ

Хоча інвестиційні фонди, а правильно називати потрібно ПІФ (пайовий інвестиційний фонд) показ за результатами минулого року високу прибутковість, в даний час українці воліють інвестувати у практично без ризикові депозити, а самі просунуті у фінансових колах і мають певні "зв'язки" у високоприбуткові (до 100 % річних) закриті ПІФи.

Мета інвестиційних фондів - принести інвесторові максимально високий дохід на вкладені в ПІФ кошти. Так наприклад, в США - батьківщині пайових фондів - активи ПІФів в останні роки перевищили $ 10,4 трлн (78% ВВП Сполучених Штатів).
Найслабшою ланкою ПІФів на відміну від депозитів є те, що інвестиційні фонди не гарантують фіксовану прибутковість, тому можуть приносити як прибуток, так і збитки. Кошти інвесторів інвест-фонди вкладають в акції, облігації, депозити, дорогоцінні метали, нерухомість і коли на фондовому ринку спад, результативність ПІФів може погіршитися. І навпаки, в періоди зростання фондового ринку і дорогоцінних металів ПІФи показують дохідність вищу відсотків по депозитах.

Фінансові результати останніх років, показують, що наші інвестиційні фонди можуть реально приносити 50-80% за рік.
Для порівняння в економічно розвинених країнах цей показник не перевищує 12-13% / річних, в той час як на депозит покласти гроші можна під 2-6%. Українцям ці цифри поки не загрожують, але чим далі, тим ми будемо до них наближатися, прикладом тому є поступове зниження ставок по депозитах, за півроку спостерігається зниження показника на 0,5-1%.


 

You have no rights to post comments