Для поиска темы - пользуйтесь СИСТЕМОЙ ПОИСКА


Стоимость дипломной работы


Home Для студента... Як купити акцію

Як купити акцію
Рейтинг пользователей: / 0
ХудшийЛучший 

Як купити акцію

Знаючи, де відбувається торгівля акціями, у вас може виникнути питання: як же їх можна купити?
На щастя, вам не потрібно йти на торгову площадку і кричати, розмахуючи руками. Існує два основних способи покупки акцій:

1. За допомогою брокера
Це найпоширеніший спосіб купівлі та продажу акцій та інших цінних паперів.
Брокери діляться на категорії
Повно-сервісні брокери (Full Service Broker) надають сервіс, який включає поради фахівців, управління вашим рахунком і багато іншого. За це, природно, вони беруть великі комісійні. Дисконтні брокери (Discount Broker) в свою чергу не дають вам ніяких порад і виконують тільки ваші команди, за що і беруть більш низькі комісійні.
Раніше тільки заможні люди могли дозволити собі користуватися послугами повно-сервісних брокерів, оскільки інших брокерів не існувало. З появою Інтернету все змінилося, і сьогодні будь-яка людина може дозволити собі інвестувати у фондовий ринок, маючи комп'ютер у себе вдома або в офісі.
2. План прямого інвестування
За допомогою плану прямого інвестування (Direct Investment Plan - DIP) і плану реінвестування дивідендів (Dividend Reinvestment Plan - DRIP) ви можете купувати акції безпосередньо в компанії, яка дозволить вам це робити за мінімальні комісійні. Такий спосіб дозволяє інвесторам інвестувати маленькі суми з регулярними інтервалами.


 

You have no rights to post comments