Для поиска темы - пользуйтесь СИСТЕМОЙ ПОИСКА


Стоимость дипломной работы


Home Для студента... Державні облігації (бонди)

Державні облігації (бонди)
Рейтинг пользователей: / 0
ХудшийЛучший 

Державні облігації (бонди)

Державні бонди (Treasury Bonds), або казначейські облігації, випускаються урядом країни з метою залучення грошей на державні проекти.
Гроші, які інвестор платить за державний бонд, - не що інше, як кредит державі під певний фіксований відсоток на фіксований термін.
Ці бонди гарантуються урядом і тому вважаються найнадійнішими з усіх існуючих бондів (оскільки держава може просто надрукувати нові гроші, щоб виплатити борги). Тому, якщо ви довіряєте державі, у якого купуєте бонди, ви маєте найнадійнішу гарантію того, що отримаєте свої гроші назад.
Крім того, всі доходи від державних бондів захищені від основних податків. Тим самим держава заохочує придбання бондів інвесторами.
Держава продає свої бонди на первинному ринку, але ці бонди також можуть бути куплені через брокера на вторинному ринку, якщо такий є.
Брокери, на відміну від держави, візьмуть з вас комісійні за придбання державних бондів.
Державні бонди не мають права на викуп (про це пізніше). Це означає, що ви можете отримувати відсотки на ці бонди до моменту їх погашення.
Однак внаслідок того, що державні бонди гарантують високу надійність, дохід на них, як правило, невеликий. Це означає, що висока інфляція може суттєво «поїдати» ваші доходи.
Якщо ви хочете придбати державні бонди на первинному ринку, ви можете це зробити без додаткових витрат у державних установах, які займаються продажем цінних паперів. Звичайний ощадбанк надасть вам всю потрібну інформацію.

Державні облігації, як правило, ділять на три основних види:

1. Довгострокові казначейські облігації (Treasury Bonds - T-bonds)
Ці цінні папери мають найдовший період обертання - від 10 до 30 років. В залежності від держави номінуватися вони можуть від $ 10 до $ 1 млн. За довгостроковими облігаціями відсотки, як правило, виплачуються кожні 6 або 12 місяців за фіксованою ставкою купона.
2. Середньострокові казначейські облігації (Treasury Notes - T-notes)
Ці цінні папери в залежності від країни можуть мати строки звернення від року до 10 років і номінуватися сумами, що не перевищують $ 5000.
3. Казначейські векселі (Treasury Bills - T-bills)
Ці цінні папери називаються облігаціями з нульовим купоном. Це означає, що вони не мають регулярних виплат та купуються інвесторами за заниженою ціною. На момент погашення цих облігацій інвестору виплачується їх повна вартість, що і дозволяє зробити на них прибуток. Строки звернення казначейських векселів можуть варіюватися, але, як правило, не перевищують одного року.


 

You have no rights to post comments