Для поиска темы - пользуйтесь СИСТЕМОЙ ПОИСКА


Стоимость дипломной работы


Home Для студента... Муніципальні облігації

Муніципальні облігації
Рейтинг пользователей: / 0
ХудшийЛучший 

Муніципальні облігації

Муніципальними облігаціями (бондами) (Municipal Bonds), або облігаціями міського, місцевої позики, називають цінні папери, які випускаються якими муніципальними організаціями, наприклад містом, районом, штатом і т.д. Призначення цих бондів - залучити гроші для фінансування спеціальних проектів, наприклад будівництва доріг, шкіл, стадіонів і т.д.
Ці бонди дозволяють місцевій владі залучити додаткові кошти без офіційного підвищення податків.
Основна перевага муніципальних бондів - це звільнення їх доходів від основних податків, але це відбувається не завжди.
Муніципальні бонди вважаються досить надійним видом інвестування, оскільки шанси того, що збанкрутує місцевий уряд, досить малі. Щоправда, такі випадки бували навіть у таких розвинених країнах, як Америка, тому враховуйте це.
Якщо заглибитися в нашу історію, то можна виявити вражаючі факти.
Наприклад, чи знали ви, що більшість великих міст Росії, а також хімічна, залізнична, вугледобувна промисловість були створені на гроші західних інвесторів, які вони вклали в російські муніципальні бонди? Але найстрашніше, що в кінці кінців ці інвестори втратили всі свої гроші. Коли стався Жовтневий переворот і до влади прийшли більшовики на чолі з Леніним, всі ці бонди були анульовані. Так що в нашій історії відбулося достатньо трагічних подій, внаслідок яких багато інвесторів до цих пір не можуть повною мірою довіряти державам, що утворився після розвалу СРСР.
Деякі муніципальні бонди можуть бути застраховані незалежними компаніями. Це означає, що в разі, якщо уряд відмовиться виплачувати інвесторам, ці компанії візьмуть на себе всі зобов'язання з виплати. Але найчастіше для того, щоб отримати таку страховку, потрібно мати достатньо велику суму, інвестовану в ці бонди.
Ще одним недоліком муніципальних бондів є те, що вторинний ринок для них, як правило, досить маленький (якщо він взагалі існує). Це значно ускладнює продаж муніципальних бондів.


 

You have no rights to post comments