Для поиска темы - пользуйтесь СИСТЕМОЙ ПОИСКА


Стоимость дипломной работы


Home Для студента... Акції нової компанії, на що звернути увагу

Акції нової компанії, на що звернути увагу
Рейтинг пользователей: / 0
ХудшийЛучший 

Акції нової компанії, на що звернути увагу

Якщо вам все-таки вдалося придбати акції нової компанії, звертайте увагу на наступні моменти, які допоможуть вам уникнути подальших втрат.
Період очікування
Якщо ви звернете увагу на графіки компаній, які вийшли на відкритий ринок, то помітите, що дуже часто після декількох місяців (або років) ціна на акції починає різко падати. Як правило, це наслідок так званого періоду очікування. Що це таке?
При укладанні контракту між компанією та інвестиційним банком співробітники компанії підписують контракт, в якому зобов'язуються не продавати свої акції протягом певного часу (зазвичай від 3 до 24 місяців). Коли цей період закінчується, співробітники отримують право продавати свої акції, що часто призводить до масових продажів і негативно впливає на ціну акцій на відкритому ринку. Якщо ви будете знати, коли у компанії, акції якої ви тримаєте, цей період закінчується, то зможете підготуватися до серйозних змін.
Відсутність історії
На ринку може бути дуже мало доступної інформації про стан нової компанії. Тому уважно вивчайте документацію, яка випускається при первинному розміщенні. Звертайте також особливу увагу на те, який банк займається розміщенням. Розміщенням перспективних компаній, як правило, займаються солідні банки та брокерські контори, які мають можливість добре розрекламувати нові акції. Більш обережно ставитеся до маленьких інвестиційним банкам, оскільки вони можуть погодитися розміщувати будь-яку компанію.
Уникайте рекламних компаній
Процес первинного розміщення - це рекламна компанія, і всі, хто в ній беруть участь, - продавці. Основне завдання будь первинного розміщення - залучити якомога більше покупців. І оскільки первинне розміщення відбувається один раз в житті компанії, вона намагається докласти максимум зусиль, щоб цей процес пройшов якомога вдаліше. Безумовно, багато компаній припускають, що ціна їх акцій після випуску буде рости. Але багато первинні розміщення закінчуються падінням ціни до кінця року. Тому, якщо ви не трейдер, не купуйте акції тільки тому, що вони вперше виходять на ринок, купуйте їх тільки тому, що вони є гарними  інвестиціями.
Коли великі компанії вирішують зробити одне зі своїх напрямків окремим бізнесом, вони можуть випустити нові акцій, що, в свою чергу, буде виглядати так само, як і первинне уявлення нової компанії.
При відділенні свого напрямку від основної структури новостворена компанія веде всю документацію, а також показує прибуток і витрати окремо від свого прабатька, що робить її повністю самостійною компанією.
Цей процес відділення називається Tracking Stocks, що означає випуск нових акцій. Зазвичай це робиться для того, щоб відокремити напрямок з високим потенційним зростанням і великими втратами від основних фінансових звітів компанії. І найголовніше, якщо акції новоспеченої компанії значно «злетять» в ціні, компанія-прародитель зможе її поглинути, оперуючи акціями замість готівки.
Основна відмінність компаній-відділень від звичайних компаній полягає в тому, що, купуючи акції таких компаній, ви не маєте права голосу і в цих компаній немає своєї ради директорів, який стежить за правами на акції. У цьому випадку інвестори можуть відчувати себе акціонерами другого класу. Але це зовсім не означає, що подібні компанії не можуть бути хорошим інвестиціями. Якщо ви не плануєте брати участі в зборах акціонерів, акції таких компаній будуть для вас такими ж, як і всі інші.


 

You have no rights to post comments