Для поиска темы - пользуйтесь СИСТЕМОЙ ПОИСКА


Стоимость дипломной работы


Home Для студента... Вибираємо інвестиційний фонд, створюємо портфоліо інвестиційних фондів (Частина 3)

Вибираємо інвестиційний фонд, створюємо портфоліо інвестиційних фондів (Частина 3)
Рейтинг пользователей: / 0
ХудшийЛучший 

Вибираємо інвестиційний фонд, створюємо портфоліо інвестиційних фондів (Частина 3)

Частина 3. Створюємо портфоліо інвестиційних фондів

Портфоліо (Portfolio) інвестиційних фондів - це список всіх цінних паперів, якими ви володієте, тобто це перелік всіх своїх вкладених коштів.

Портфоліо інвестиційних фондів потрібний для того, щоб оптимально розподіляти вкладення між декількома фінансовими інструментами з метою отримання максимального прибутку і розподілу ризику.
Розумні люди писали, що з кожної справи слід брати тільки кращі зерна. А адже ми хочемо змусити наші гроші працювати на нас з максимальною віддачею і мінімальним ризиком. Тому без портфоліо нам не обійтися.
Отже, як же складати портфоліо?

1. Концентруйтеся на акціонерних фондах

Якщо у вас є п'ять і більше років до того, як вам знадобляться гроші, то найвищий прибуток забезпечать вам акціонерні фонди.
Тільки ви повинні обзавестися терпінням і не панікувати, якщо через кілька місяців ринок впаде на 10% і ваші вкладення будуть коштувати менше. Якщо ж ви зможете протримати свої гроші 10 або 20 років, то жоден інший фонд не принесе вам і половини того, що можуть принести акціонерні фонди.

2. Думайте про велике

Коли ви інвестуєте кошти у великі компанії, такі як, наприклад, Майкрософт, Лукойл або Криворіжсталь, то вам не потрібно хвилюватися про те, що вони в найближчому майбутньому збираються закривати свій бізнес, швидше збанкрутує найнадійніший швейцарський банк.
Звичайно, більше не завжди означає краще, але такі компанії приносять дуже хороший прибуток своїм інвесторам (протягом тривалого терміну, звичайно). Інвестуйте в акції таких компаній через фонди компаній з великою капіталізацією (Large-Cap Stock Fund)

3. Думайте також про мале

Кожна велика компанія одного разу починала свій бізнес як маленька компанія. Якщо ви купите акції перспективної компанії поки вона маленька, то в процесі свого росту вона зможе вам принести такий прибуток, що і вашим внукам вже не потрібно буде працювати.

Але тут проблема в тому, що велике число маленьких компаній з часом стають ще менше, а потім і взагалі зникають. Тому вкладення в акції маленьких компаній є більш ризикованими, ніж в акції великих компаній.

У свою чергу маленькі компанії активно ростуть в той час як великі ліниво топчуться на місці, і навпаки. Тому, якщо у вашому портфоліо є акції і тих, і інших компаній, то вони чудово будуть додавати один одного, забезпечуючи регулярне зростання вашим вкладенням. Інвестувати в маленькі компанії ви зможете через фонди компаній з маленькою капіталізацією (Small-Cap Stock Fund).

4. Думайте інтернаціонально

Світ величезний, але з кожним роком він стає все менше, оскільки ми пов'язуємо його телефонними лініями, Інтернетом і всілякими супутниковими системами. Але, незважаючи на це, фондові ринки одних країн йдуть вниз, в той час як інші піднімаються вгору. Ви можете використовувати ці коливання і розбавити свій портфоліо великими іноземними компаніями. У цьому вам допоможуть фонди, що спеціалізуються на інтернаціональних компаніях (Foreign Stock Fund).

5. Складіть все це разом

Якщо ви рівномірно розподіліть свої інвестиції між трьома такими фондами, то будете мати рівномірно розподілений портфоліо, в якому, щонайменше, один сектор буде працювати добре (або дуже добре) практично весь час.

6. Уникайте перевантажень

Іноді інвестори думають, що якщо один Large-Cap Stock Fund - це добре, то два - ще краще. Це не так.
Вся справа в тому, що, якщо ви купуєте кілька фондів одного типу, то швидше за все ці фонди будуть включати однакові компанії, що суперечить вашої стратегії охопити різні сектори. Виберіть один хороший фонд кожного типу і, поки вони дають добрі результати, залишайтеся з ними.

7. Уникайте бонд фондів

Якщо ви збираєтеся витягувати свої гроші через 5 і більше років, то бонд фонди повинні займати не більше 10-20% вашого портфоліо. Якщо ж ви наближаєтеся до пенсійного віку, то ця цифра може збільшитися до 40%. У цьому співвідношенні стабільність бондів забезпечить вам надійну пенсію, а фонди акцій принесуть максимальний прибуток.


 

You have no rights to post comments