Для поиска темы - пользуйтесь СИСТЕМОЙ ПОИСКА


Стоимость дипломной работы


Home Для студента... Вибираємо інвестиційний фонд, аналіз показників інвестиційного фонду

Вибираємо інвестиційний фонд, аналіз показників інвестиційного фонду
Рейтинг пользователей: / 0
ХудшийЛучший 

Вибираємо інвестиційний фонд, аналіз показників інвестиційного фонду

При виборі інвестиційних фондів недосвідчені майбутні інвестори можуть звертати свою увагу тільки на те, який результат той або інший фонд показав за минулий рік, що є основною помилкою. Вся справа в тому, що лише невелика частина фондів регулярно робить роботу для інвесторів добре. Всі ж інші можуть регулярно показувати непогані результати досить рідко і при цьому намагаються якомога більше рекламувати свої успіхи.
Давайте розглянемо приклад, де чітко видно нестабільність в роботі фонду за останні 5 років.
Ви вивчаєте результати фонду і бачите наступні цифри:
За останній рік фонд зробив прибуток в 53%, за останні 3 роки щорічний прибуток становила 20%, і за останні 5 років фонд справляється з щорічними результатами в 11%. Ваша перша думка: «Фонд за минулий рік зробив 53% - відмінний результат!».

Але що робив цей фонд в попередні 2-й і 3-й роки, унаслідок чого середньорічний дохід впав до 20%?
Взявши в руки рахівниці, ми дуже швидко можемо підрахувати, що фонд протягом цих двох років заробляв всього 3.5%:
20% = (53% + 3.5% + 3.5%) / 3.
Оскільки це тільки середньорічний результат, цілком можливо, що в якийсь рік фонд опинився з втратами. Якщо ми подивимося на результати роботи цього фонду за останні 5 років, то побачимо, що ситуація тільки погіршується.
Ми знаємо, що за останній рік фонд зробив 53%, і за 2-й і 3-й роки, за нашими припущеннями, він робив близько 3,5% відповідно. Що ж трапилося в 4-й і 5-й рік, що опустило середньорічний дохід до 11%?
Повертаючись до наших рахунках, ми з'ясовуємо, що фонд втрачав гроші в середньому по 2.5% в кожний з тих двох років:
11% = (53% + 5.3% + 5.3% - 2.5% - 2.5%) / 5.
Тепер робота фонду виглядає зовсім по-іншому, не так?
Який висновок можна зробити з усього сказаного вище? Інвестиційні фонди, що показали добрий результат за якоюсь один рік, швидше за все найближчим часом цей результат повторити не зможуть. Тому при виборі фонду слід звертати увагу на добрі результати, які фонд показує протягом тривалого часу. Це означає, що фондом управляють хороші менеджери, які вміють заробити прибуток в будь-яких умовах і на будь-яких ринках. Саме таким менеджерам слід довіряти свої гроші.


 

You have no rights to post comments