Для поиска темы - пользуйтесь СИСТЕМОЙ ПОИСКА


Стоимость дипломной работы


Home Для студента... Індекс фонди

Індекс фонди
Рейтинг пользователей: / 0
ХудшийЛучший 

Індекс фонди

Кожен фондовий ринок має свої індекси, які існують для визначення стану ринку, індекс фонди інвестують ваші кошти тільки в ці індекси.

Наприклад, якщо ми виберемо 100 найбільших компаній Лондонської фондової біржі, складемо ціни їх акцій і потім розділимо на 100, то отримаємо якусь цифру, яка і буде називатися індексом біржі і коли фонд інвестує в індекс цієї біржі, це означає, що цей фонд інвестує саме в 100 компаній Лондонської фондової біржі.

це хоч і спрощена (для ознайомлення) спосіб розрахунку індексу, але для нас поки важливо знати не те, як індекс був складений, а цифру, яка в результаті вийшла, адже подальше зміна цієї цифри буде показувати зміну ринку вцілому. Так, якщо індекс збільшується - ринок зростає, а інвестори більше купують акції, що продають акції - менше. А коли індекс падає - то більшість інвесторів грають на продаж своїх акцій.

Що ж позитивне в індекс фондах?

Основною рисою, що відрізняє індекс фонди від усіх інших, є те, що вони мають низькі комісійні. Індекс фонди знають своє поле діяльності і не тримають у штаті високооплачуваних аналітиків ринку. Вони також не витрачають великих грошей на дорогі комп'ютери, які аналізують і вибирають зі всього ринку компанії для інвестування.
Все це тягне за собою чималі витрати, які в кінці кінців лягають на плечі інвесторів у вигляді комісійних.

Крім того що індекс фонди мають нижче комісійні, вони ще мають і більш високу прибутковість, що також є важливим чинником. У зв'язку з цим індекс фонди є, мабуть, найпопулярнішими фондами серед інвесторів. Bizkiev також радить вам віддавати перевагу індекс фондам.

Негативні сторони:

Негативна сторона всіх фондів, і індекс фонди не є винятком, - це те, що вони, як правило, не утримуються довго в списках лідерів. Якщо ви сьогодні виберіть зі всього списку фондів парочку самих прибуткових, то це не означає, що через кілька років вони залишаться в двадцятці кращих.

Тому час від часу доводиться аналізувати роботу своїх фондів і, якщо вони не показують позитивних результатів, міняти їх на інші. Адже ми ж хочемо отримувати регулярну прибуток від своїх вкладень, чи не так? Благо, є з чого вибрати.

Сектор фонди

Сектор фонди (Sector Fund) займаються інвестуванням ваших грошей в різні галузі ринку, тобто інвестування в компанії, які займаються однаковим бізнесом.

Сектор фонди спеціалізуються кожен на своїй галузі. Чим нам можуть бути цікаві такі фонди?

Припустимо, що якась галузь економіки розвивається з більшою швидкістю, ніж інші, як, наприклад, сталося в 1998 р. з Інтернет-компаніями. Тоді вибираєте фонд, який спеціалізується на інвестуванні в компанії саме цієї галузі, і вкладаєте в нього гроші. В результаті з цим фондом ви отримаєте більше прибутку, ніж з будь-яким іншим.

Фонди іноземних акцій

Кономіка кожної країни має властивість час від часу підніматися і падати, і, як правило, в цьому процесі можна помітити певну циклічність. Тому в світі регулярно виникають регіони, інвестування в які може дати дуже цікаві результати.

Якщо для вас самостійний пошук перспективних іноземних компаній - це досить складне заняття, фонд іноземних акцій (Foreign Stock Fund) є найкращим місцем, куди слід звертатися в даній ситуації.

Фонди іноземних акцій дозволять вам розподілити свої вкладення по різних регіонах світу з досить широким діапазоном ризику. Іноді цей ризик досить прийнятний, а іноді дуже ризикованим, наприклад у 1998 р., коли азіатська економіка обрушилася, як картковий будиночок, і практично всі фонди, що інвестували в країни Азії, зазнали серйозних втрат.

Звичайно, менеджери фондів враховують всі ризики і в зв'язку з цим вживають усілякі захисні тактичні дії. Самим надійним захисним інструментом у подібних ситуаціях є розподіл інвестованих капіталів. Виходячи з цього фонди, що інвестують за кордоном, діляться на чотири основні категорії: глобальні, інтернаціональні, фонди ринків і фонди специфічних країн.


 

You have no rights to post comments