Для поиска темы - пользуйтесь СИСТЕМОЙ ПОИСКА


Стоимость дипломной работы


Home Для студента... Бонд фонди (фонди облігацій)

Бонд фонди (фонди облігацій)
Рейтинг пользователей: / 0
ХудшийЛучший 

Бонд фонди (фонди облігацій)

Інвестиційні фонди, які інвестують кошти своїх інвесторів у боргові фінансові інструменти, тобто в облігації, називаються фондами облігацій, або бонд фондами (Bond Fund)

Якщо ви інвестуєте в бонд фонд, ви будете отримувати щомісячні дивіденди, які включають в себе процентні виплати на вкладення в бонди плюс прибуток на різниці цін на бонди, якщо вона виникає.

Як і всі інші інвестиційні фонди, бонд фонди мають вартість однієї акції або паю (Net Asset Value - NAV), яка підраховується регулярно в кінці кожного торгового дня. Вона і є тією сумою, яку інвестори платять при покупці цінних паперів фонду або ж отримують при їх продажу.

Зазвичай інвестори інвестують в бонд фонди з двох основних причин: дохід і диверсифікація

Бонд фонди, як правило, виплачують дивіденди частіше, ніж це роблять звичайні бонди і мають низький рівень ризику. Але все-таки не варто забувати, що бонд фонди все одно несуть у собі певний ступінь ризику, який присутній і в звичайних бондах. Бонд фонди є більш ліквідній інвестицією, у порівнянні з індивідуальними бондами, це означає, що акції або паї бонд фондів купуються і продаються значно простіше (залежно від типу фонду звичайно).

Типи бонд фондів

Існує три основних типи інвестиційних фондів, які інвестують в облігації: фонди державних бондів, фонди муніципальних бондів і фонди корпоративних бондів.

1. Фонди державних бондів інвестують в облігації, що випускаються державою або його агентствами. Такі фонди вважаються найнадійнішими зі всіх фондів, що інвестують в бонди, оскільки за державними бондами варто гарантія держави, яка тримає своє слово (хоча і не завжди).

2. Фонди муніципальних бондів інвестують в облігації, випущені місцевими властями для оплати громадських проектів, таких як будівництво мостів, шкіл, доріг. Ці фонди популярні серед інвесторів з високим доходом, оскільки вони можуть заощадити на податках, якими подібні бонди не обкладаються. Фонди муніципальних бондів несуть в собі більше ризику, ніж фонди державних бондів, оскільки місцевий уряд має більше шансів збанкрутувати, ніж центральний орган влади.

3. Фонди корпоративних бондів інвестують в облігації, що випускаються компаніями. На відміну від фондів державних і муніципальних бондів, ці фонди не мають підтримки з боку держави, а отже, їх ступінь ризику більш висока. Однак відомо, що бонди, які мають більш високу ступінь ризику, мають і більш високий дохід. Доходи, які інвестори отримують від корпоративних бондів, зазвичай набагато перевищують доходи від державних бондів. Ті фонди, які інвестують в бонди компаній з хорошим кредитним рейтингом, вважаються найнадійнішими зі всіх корпоративних фондів.

Інші типи бонд фондів

Крім вищезгаданих фондів, що інвестують в бонди, існує також безліч інших типів фондів, наприклад:

• бонд фонди з нульовим купоном (Zero-Coupon Bond Fund), які інвестують в бонди з нульовим купоном;

• інтернаціональні бонд фонди, які інвестують в бонди, випущені іноземними державами та компаніями;

• фонди конвертованих бондів, що інвестують в бонди, які можуть бути конвертовані в акції.

І нарешті, якщо ви захочете ще більше диверсифікувати свій портфоліо, існують мультісекторние бонд фонди, які інвестують одночасно в усі перераховані вище види бондів.


 

You have no rights to post comments