Для поиска темы - пользуйтесь СИСТЕМОЙ ПОИСКА


Стоимость дипломной работы


Home Для студента... Фонди акцій

Фонди акцій
Рейтинг пользователей: / 0
ХудшийЛучший 

Фонди акцій

Фонди акцій (Equity Fund) це ті інвестиційні фонди, які спеціалізуються в основному на інвестуванні в акції компаній, а не в інші цінні папери, наприклад в бонди.

Фонди акцій можуть розділятися на три частини в залежності від того, в акції яких компаній вони інвестують. Одні фонди спеціалізуються на інвестуванні в так звані акції великих компаній (Large-Cap Stocks), інші - в акції середніх компаній (Mid-Cap Stocks) і, нарешті, останні є фахівцями по акціях маленьких компаній (Small-Cap Stocks).

Умовна шкала, по якій визначають розміри компаній, в Америці:
Маленькі компанії (Small-Cap Stocks) - до $ 500 млн.
Середні компанії (Mid-Cap Stocks) - від $ 500 млн. до $ 5млрд.
Великі компанії (Large-Cap Stocks) - понад $ 5 млрд.

Наші компанії, безумовно, мають більш скромний рівень капіталізації, хоча Криворіжсталь може сміливо претендувати на середню компанію навіть за американськими мірками.

Менеджери фондів акцій, як правило, обирають одну з цих трьох позицій і інвестують в компанії, які знаходяться в цих рамках.

Деякі менеджери використовують Value підхід - пошук компаній, вартість акцій яких дуже низька, порівняно з вартістю акцій їх конкурентів. Нерідко інвестори розчаровуються в тій чи іншій компанії, що спричиняє за собою падіння ціни на її акції, хоч компанія при цьому може знаходитися в хорошому і стабільному стані. Вкладання грошей в акції такої компанії може принести дуже великий прибуток.

Крім того, менеджери фондів акцій використовують тактику концентрування своєї уваги на так званих Growth Stocks - це акції, які зростають в ціні швидше, ніж акції конкурентів.

Деякі менеджери використовують обидва підходи одночасно, складаючи портфоліо з Growth і Value Stocks. Такий підхід прийнято називати змішаним (Blend).

Фондів існує безліч, і вони всі різні. Але вам не обов'язково обмежуватися вибором якогось одного фонду. Ви можете скласти свій портфоліо фондів (Fund Portfolio), який буде поєднувати в собі всі найвигідніші для вас фонди.

Для того щоб скласти портфоліо, що є дуже корисною справою, вам буде потрібно зробити, як мінімум, дві речі.

Перше - зібрати якомога більше інформації про всіх існуючих фондах, включаючи їх умови, терміни, комісійні, оподаткування і т.д.

І друге - визначитися, на який термін ви плануєте зробити інвестування або ж через якийсь час вам можуть знадобитися ваші гроші. Маючи на руках таку інформацію, можна буде вибрати найоптимальніший варіант інвестування ваших коштів у фонди акцій. У наступному розділі ми говоримо детальніше про те, як складати портфоліо фондів.


 

You have no rights to post comments