Для поиска темы - пользуйтесь СИСТЕМОЙ ПОИСКА


Стоимость дипломной работы


Home Для студента... Види інвестиційних фондів

Види інвестиційних фондів
Рейтинг пользователей: / 1
ХудшийЛучший 

Види інвестиційних фондів

Історія розвитку інвестиційних фондів йде далеко - в XVII ст., Саме тоді почали з'являтися перші фонди. За цей тривалий період, безумовно, відбулося безліч змін як у самій структурі фондів, так і в їх різновиди.
Найбільшу популярність у всьому світі інвестиційні фонди придбали за останні 20 років. За цей час значно зросла їх кількість і різноманітність.

Види інвестиційних фондів

Всі інвестиційні фонди можна розділити на певні категорії, які будуть відрізнятися між собою в залежності від фінансових інструментів, в які ці фонди інвестують гроші своїх інвесторів. З появою нових інструментів, найімовірніше, будуть з'являтися і нові фонди.

В Україні інвестиційні фонди почали робити свої перші кроки всього кілька років тому.
Але, незважаючи на це, з кожним роком їх число і різноманітність стрімко зростають.

Дуже важливо розуміти, що кожен інвестиційний фонд має свій рівень ризику і свій рівень дохідності. Виходячи з основного правила Інвестмент - чим вище рівень потенційного доходу, тим вищий рівень ризику. І звести його до нуля неможливо. Тому при виборі фондів приділяйте цьому питанню особливу увагу, оскільки він безпосередньо вплине на збереження ваших інвестицій.

У цьому розділі ми хочемо познайомити вас з усіма різновидами інвестиційних фондів, існуючими на сьогоднішній день. Це допоможе вам отримати більш масштабну картину того, що являє собою індустрія інвестиційних фондів і які області ринку вона зачіпає.

Якщо ж ви на українському ринку не зможете знайти якийсь вид фондів, про який ми проінформуємо в цьому розділі, не турбуйтеся, пройде не так багато часу, як все це з'явиться і в Україні.


 

You have no rights to post comments