Для поиска темы - пользуйтесь СИСТЕМОЙ ПОИСКА


Стоимость дипломной работы


Home Для студента... Плюси і мінуси фондів

Плюси і мінуси фондів
Рейтинг пользователей: / 0
ХудшийЛучший 

Плюси і мінуси фондів

Будь-який фінансовий інструмент має як позитивні, так і негативні сторони. І в даному випадку українські інвестиційні фонди не є винятком.

Переваги інвестиційних фондів

До основних переваг інвестиційних фондів можна віднести наступні:

• Інвестувати в інвестиційний фонд може кожен. Якщо ви не цікавитеся інвестуванням, але хочете куди-небудь вкласти свої заощадження з метою заробити, інвестиційний фонд - це те, що вам найбільше підійде. Вам не потрібно вивчати, як працює фондовий ринок, вам потрібно тільки вибрати фонд та довірити йому свої гроші, все інше за вас будуть робити професіонали цього фонду.

• Інвестуючи у фонд, його вкладники можуть отримати доступ до фінансових інструментів, до яких приватному інвестору доступ закритий. Крім акцій компаній і облігацій, існують і інші фінансові інструменти, в які інвестують великі фінансові установи, банки, компанії і т.д. Доступ до цих фінансових інструментах звичайному інвестору закритий через високу вартість мінімальних вкладень. Тому він може інвестувати в ці інструменти тільки через інвестиційні фонди.

• Коли ви вкладаєте гроші в інвестиційний фонд, вони отримують хорошу диверсифікацію. Інвестуючи самостійно, ви повинні розподілити свої інвестиції між різними компаніями і фінансовими інструментами, для того щоб убезпечити свої вкладення. Якщо ж ви маєте справу з інвестиційними фондами, ви можете вкласти гроші в один фонд, а він вже самостійно диверсифікує ваші внески, оскільки його зобов'язує це зробити закон. Ви тільки повинні вибрати фонд, що розподіляє кошти інвесторів за такою схемою, яка вам найбільш підійде, наприклад, більшу частину - в акції, а все інше - в бонди, або навпаки. Ви навіть можете складати портфоліо фондів, інвестуючи свої гроші в кілька фондів, які спеціалізуються кожен на своєму інструменті: частина в фонд акцій, частина в фонд облігацій і частина в фонд нерухомості. Пам'ятайте, всі фонди різні і число їх видів постійно зростає, тому структура розподілу активів цих фондів може відрізнятися. Не зупиняйтеся на першому-ліпшому фонді, проводите свої дослідження - це у ваших же інтересах.


 

You have no rights to post comments