Для поиска темы - пользуйтесь СИСТЕМОЙ ПОИСКА


Стоимость дипломной работы


Home Для студента... ІСІ, ПІФ, КУА - що стоїть за цими скороченнями і чим вони можуть зацікавити пересічного інвестора?

ІСІ, ПІФ, КУА - що стоїть за цими скороченнями і чим вони можуть зацікавити пересічного інвестора?
Рейтинг пользователей: / 0
ХудшийЛучший 

ІСІ, ПІФ, КУА - що стоїть за цими скороченнями і чим вони можуть зацікавити пересічного інвестора?

Інститути спільного інвестування ІСІ

Інвестиційні фонди створені для інвестування коштів людей, які не вміють або не бажають інвестувати самостійно, адже багато людей готові з великим ризиком, ніж банківські депозити, вкласти кошти, але при цьому не мають часу і належної кваліфікації для інвестування.
Саме таким людям більше всього підійдуть інвестиційні фонди. Далі ви дізнаєтеся, що являють собою українські інвестиційні фонди та яким чином з їх допомогою можна розміщувати свій капітал на фондовому ринку і в інших фінансових інструментах.

Інститути спільного інвестування (ІСІ)

так називаються українські інвестиційні фонди, їх ділять на дві основні категорії: корпоративні інвестиційні фонди та пайові інвестиційні фонди.

Корпоративні інвестиційні фонди (КІФ)

створюються у формі відкритого акціонерного товариства і проводять виключно діяльність із спільного інвестування, тобто ніяким іншим бізнесом займатися вони не мають права.

Пайові інвестиційні фонди (ПІФ)

створюються у вигляді активів, що належать інвесторам на правах спільної часткової власності і не мають статусу юридичної особи. Активи пайових інвестиційних фондів знаходяться в управлінні компанії з управління активами, яка і займається інвестуванням засобів інвесторів.

Інститути спільного інвестування в залежності від виду своєї діяльності можуть бути відкритого, інтервального або закритого типу.

Інститут спільного інвестування відкритого типу

ІСІ належить до відкритого типу, якщо він бере на себе обов'язок в будь-який час на вимогу інвестора викупляти у нього цінні папери, випущені цим інститутом.

Інститут спільного інвестування інтервального типу

До інтервального типу відносяться ІСІ, які зобов'язуються викуповувати в інвестора свої цінні папери згідно умовам і термінам, що вказані у проспекті емісії або не рідше одного разу на рік.

Інститут спільного інвестування закритого типу

ІСІ належить до закритого типу, якщо він не викуповує своїх цінних паперів у інвесторів до тих пір, поки не настає час його реорганізації або ліквідації.

Цінні папери інтервальних і закритих ІСІ можуть вільно котируватися на фондовому ринку. Це означає, що інвестор може в будь-який час купити або продати цінні папери цих фондів через брокера.

Інститути спільного інвестування також можуть бути строковими і безстроковими.

Строковий ІСІ створюється на певний строк, який зазначається у проспекті емісії, і після настання цього строку ІСІ ліквідується або реорганізовується. ІСІ закритого типу можуть створюватися тільки на певний термін.

Безстрокові ІСІ відповідно обмежень по термінах не мають і можуть працювати досить тривалий час.

В залежності від розподілу своїх активів інститути спільного інвестування можуть бути диверсифікованими і недиверсифікованими.

Диверсифіковані фонди відрізняються від недиверсифікованих тим, що вони вкладають залучені кошти в більш широкий спектр інвестиційних інструментів, що зменшує ризик імовірних втрат. У той час як недиверсифіковані ІСІ концентрують свої кошти в більш ризикованих цінних паперах. Це тягне за собою більше ризику і відповідно більш високий потенційний дохід.

Типовими представниками недиверсифікованих фондів є венчурні фонди, які орієнтуються на інвестування коштів у неринкові цінні папери з високим ступенем ризику, але одночасно і з високим потенціалом прибутковості.

Найбільш привабливими для приватних інвесторів з усіх інститутів спільного інвестування (ІСІ) є пайові інвестиційні фонди.

ПІФ пайовий інвестиційний фонд

Пайовий інвестиційний фонд (ПІФ) - це гроші, які інвестори зібрали в один великий казан і передали його в управління професіоналам, для того щоб ті, у свою чергу, інвестували ці гроші і заробляли прибуток і собі, і інвесторам.

Основною відмінністю інвестування в інвестиційний фонд від самостійного інвестування є те, що всю роботу по дослідженню ринку, проведенню технічного аналізу компаній і всього іншого, що має робити приватний інвестор, беруть на себе фахівці фонду. Вони із задоволенням приймуть ваші гроші і будуть намагатися робити все можливе, щоб ці гроші постійно примножувалися. Вони, природно, візьмуть з вас оплату за свою працю у вигляді комісійних. Вам же залишається тільки спостерігати за тим, наскільки успішно ці професіонали виконують свою роботу, і завжди бути готовими до того, щоб вжити заходів у випадку, якщо результат вас не задовольняє. Такий основний принцип інвестування в інвестиційні фонди у всьому світі, ну і українські фонди не є винятком.


 

You have no rights to post comments