Для поиска темы - пользуйтесь СИСТЕМОЙ ПОИСКА


Стоимость дипломной работы


Home Для студента... Дослідження питань оподаткування

Дослідження питань оподаткування
Рейтинг пользователей: / 0
ХудшийЛучший 

Дослідження питань оподаткування

Проблеми оподаткування є предметом аналізу, починаючи з формування державності до сьогодення. Визначення раціональних його меж має важливе значення для соціально-економічного розвитку держави. Від того, в яких формах та розмірах надходять податки до державних фондів залежить існування самої держави. Адже фінансова діяльність
Теорія оподаткування розглядалася в роботах багатьох вчених. Особливої уваги в їх дослідженнях наділялося проблемам оптимізації податкового навантаження. Метою такого аналізу є розробка найбільш оптимального розподілу податків між факторами виробництва, окремими благами або індивідами. Формування раціональної системи оподаткування  має важливе значення в вирішенні питань наповнення доходів державного бюджету, стимулюванні розвитку ділової активності, вирішення соціальних програм, залучення іноземних інвестицій та ін.
Питанням оподаткування та його розумних меж давно приділялася особлива увага. Ці проблеми ставилися уже в  стародавній Греції. В Німеччині в 1672 р. відомий юрист С.Пуфендорф відзначав: “Якщо купець підлягає надмірному оподаткуванню в певній місцевості, то він шукатиме інших ринків.” В сучасних умовах ці проблеми продовжують залишатися актуальними. Вирішення їх безпосередньо пов’язується зі зменшенням обсягів тіньової економіки. Такі явища мають місце за умов легального виходу суб’єкта зі складу платників податків, приховуванням доходів від оподаткування і переміщенням капіталу за кордон.


 

You have no rights to post comments