Для поиска темы - пользуйтесь СИСТЕМОЙ ПОИСКА


Стоимость дипломной работы


Home Для студента... Рекомендації громадянам щодо доречності звернення з заявами, скаргами до митної служби та правильне оформлення звернень

Рекомендації громадянам щодо доречності звернення з заявами, скаргами до митної служби та правильне оформлення звернень
Рейтинг пользователей: / 0
ХудшийЛучший 

Рекомендації громадянам щодо доречності звернення з заявами, скаргами до митної служби та правильне оформлення звернень

Керівництво митного органу зобов'язане забезпечити прийом усіх громадян в день їх звернення. Це забезпечує заборона несвоєчасного  початку та закінчення раніше  встановленого часу прийому громадян.
Крім того,  зверніть увагу на наші рекомендації.
Якщо Ви вирішили написати звернення (скаргу, заяву, прохання і  т.д.),  бажано оформити її будь-яким друкованим способом (на друкарській машинці, на  комп'ютері)  і в декількох екземплярах  (краще в двох, можна в трьох). Це робиться для того, щоб при подачі її до канцелярії або конкретної відповідальної особи  на Вашому екземплярі проставили дату надходження, розпис особи,  відповідальної за прийом таких звернень, а також вхідний номер,  який заноситься до спеціального журналу обліку. Все це краще зробити для того, щоб Ваше звернення "випадково не загубилося".  Третій екземпляр звернення знадобиться тоді, коли заздалегідь "хочете налякати" митників тим, що крім звернення до службової особи,  яка має розглянути Вашу заяву, Ви одночасно звертаєтеся з копією до вищого митного органу (припустимо, до регіонального митного управління), начальник якого є безпосереднім керівником начальника тієї установи митниці, куди Ви звернулися з першим екземпляром. Це робиться для  організації контролю.
Якщо Ви в силу різних причин не можете звернутися з заявою, її можна надіслати поштою. В даному випадку поштове відправлення варто оформити замовленим або коштовним листом (у цьому випадку на пошті Вам повинні видати спеціальний бланк). Це також  робиться для того, щоб Ваш лист "випадково" не загубився в канцелярії митних  органів, інакше буде складно довести факт Вашого звернення.  Крім  того,  якщо Вашу вимогу не буде  задоволено,  Ви  здобуваєте законного права звернутись до суду за захистом.  При цьому, підставою, достатньою для порушення  справи,   буде Ваша заява та копія корінця про відправлення.
Якщо Ви зважились піти і домогтися своєї мети  особистим прикладом, ПРАВИЛЬНО! Йдіть і домагайтеся, при цьому завжди потрібно заздалегідь уточнити час прийому потрібного Вам керівника, час, коли він обідає,  і момент закінчення роботи. З'явитися треба трохи раніше початку робочого дня, зайняти "вигідну" позицію під кабінетом (робиться для того, щоб начальник не пішов  без Вашого відома до сусіднього кабінету і таким легким способом зміг  уникнути прийому). Посилання на те, що Ви повинні знати потрібного Вам людини в обличчя – зайва. Варто додати,  якщо Ваша дитина сидить вдома і не займається суспільно-корисною працею, її неодмінно слід взяти з собою на прийом.  Пояснюємо: чим меншого віку дитина, а краще не одна, тим у Вас більше шансів потрапити до потрібної людини, тому що батьки з грудними і малолітніми дітьми "обслуговуються" позачергово! До речі, якщо у Вас залишився "ще з війни" дідусь, його теж варто взяти із собою, тому що учасники воєн  також користуються правом прийому позачергово. Крім того,  згадка про те,  що Ваше питання, скарга безпосередньо пов'язані з тими, кого Ви привели, здатна докорінно змінити  ситуацію просування до кабінету потрібної Вам людини. Якщо Ви встигли помітити, від подібних "спільних" походів подвійна користь: і дитина прогуляється, подивиться на дорослих "дядьків" у красивій формі, а дідусь повітрям подихає. Крім того, йдучи на особистий  прийом, ви маєте "озброїтися" письмовою заявою з потрібної проблеми, тому що усне відмовлення або дозвіл "до справи не підшиєш",  а якщо Ви підприємець, повинні знати, що в розмові з контролюючими органами набагато більше дії зробить пред'явлений офіційний документ державного органу,  ніж усна заява про те,  що "я був і мені дозволили так робити". Тому, отримавши відповідь в усній формі (в залежності від того,  влаштовує вона Вас чи ні)  Ви здаєте своє звертання в канцелярію й очікуєте офіційної відповіді у встановлений термін.
В ситуації, коли Ви незадоволені відповіддю на свій запит (скаргу, заяву і т.д.) можна зробити наступне:
а) оскаржити це рішення у вищому митному органі;     
б) не витрачаючи  часу, звернутися до суду (арбітражного суду);
в) піти на особистий прийом до вищого митного органу,  але тоді це  може бути повторенням ситуації а).
Врахуйте й те,  що при зверненні до суду Ви можете домагатися, вимагати,  наполягати на:
◊ незаконності  прийнятого рішення з Вашого питання митними органами;
◊  незаконності  процесуальних моментів у справі (тобто коли терміни порушені, довго не приймали Вашої заяви і т.д.),  вимагаючи при цьому задоволення або компенсації морального чи матеріального збитку.
І останнє, ніколи не бійтеся захищати, відстоювати свої права. Всі наші проблеми звідси: ми не знаємо всіх своїх прав, а тому частіше лаємо нашу державу через її недосконалість, виявляючи при цьому низьку правову культуру.


Более старые статьи:

 

You have no rights to post comments