Для поиска темы - пользуйтесь СИСТЕМОЙ ПОИСКА


Стоимость дипломной работы


Home Для студента... Вивезення, ввезення та пересилання іноземної валюти і чеків через митний кордон України юридичними особами на транспортних засобах, а також у міжнародних поштових відправленнях

Вивезення, ввезення та пересилання іноземної валюти і чеків через митний кордон України юридичними особами на транспортних засобах, а також у міжнародних поштових відправленнях
Рейтинг пользователей: / 0
ХудшийЛучший 

Вивезення, ввезення та пересилання іноземної валюти і чеків через митний кордон України юридичними особами на транспортних засобах, а також у міжнародних поштових відправленнях

Дозволяється вивезення юридичними особами-резидентами, яким належать (орендовані, зафрахтовані або сформовані в Україні) транспортні засоби, що здійснюють пасажирські рейси за межі України, коштів у сумі 1 000 доларів США чи еквівалента цієї суми в іншій іноземній валюті для забезпечення розрахунків на транспортних засобах за надані послуги і/чи реалізовані товари під час пасажирського рейсу за межами України.
Крім того, дозволяється вивезення юридичними особами-резидентами:
◊ яким належать (орендовані) автотранспортні засоби, – іноземної валюти в сумі до 2 000 доларів США чи еквівалента цієї суми в іншій іноземній валюті готівкою і/чи дорожніми чеками за довідкою уповноваженого банку за формою 02с для сплати експлуатаційних потреб цих транспортних засобів за межами України;
◊ яким належать (орендовані, зафрахтовані) літаки, судна (пороми), – іноземної валюти в сумі до 10 000  доларів США готівкою і/чи дорожніми чеками за довідкою уповноваженого банку за формою 02с для сплати експлуатаційних потреб цих транспортних засобів за межами України.
Іноземна валюта, яка вивозиться за межі України юридичними особами-резидентами, підлягає декларуванню відповідному митному органу підзвітною фізичною особою.
Вивезення іноземної валюти юридичними особами-резидентами через підзвітну фізичну особу в сумі, що перевищує встановлені норми, дозволяється на підставі індивідуальної ліцензії Національного банку за формою 03.
Дозволяється ввезення до України юридичними особами-резидентами іноземної валюти, вивезеної раніше з України на законній підставі (за наявності митної декларації на вивезення) на транспортних засобах, які їм належать (орендовані, зафрахтовані чи сформовані в Україні), через підзвітну фізичну особу в сумі без довідки банку 1 000 доларів США та до 2 000 доларів США за наявності довідки банку.
На транспортних засобах, на яких надавалися послуги і/чи реалізовувався товар за межами України до пересічення митного кордону, дозволяється ввезення також отриманого виторгу в іноземній валюті, що підтверджено записом у товарно-касовій (касовій) книзі або чеками електронних контрольно-касових апаратів.
Іноземна валюта, яка ввозиться до України юридичними особами-резидентами, підлягає декларуванню відповідному митному органу підзвітною фізичною особою.
Передбачено також пересилання іноземної валюти і чеків за межі України і до України. Дозволяється пересилання іноземної валюти і чеків у міжнародних поштових відправленнях з оголошеною цінністю за межі України фізичними особами- резидентами і нерезидентами:
◊ банкнот у сумі до 100 доларів США чи еквівалента цієї суми в іншій іноземній валюті на ім'я фізичних осіб- резидентів і нерезидентів;
◊ іменних чеків, виражених в іноземній валюті, які були завезені/пересилалися з дотриманням вимог чинного законодавства України на ім'я фізичних осіб-резидентів і нерезидентів.
Дозволяється також пересилання іноземної валюти і чеків у міжнародних поштових відправленнях з оголошеною цінністю з дотриманням Правил користування послугами поштового зв'язку в Україні:
◊ банкнот у сумі до 200 доларів США чи еквіваленту цієї суми в іншій іноземній валюті за офіційним обмінним курсом гривні – на ім'я фізичних осіб-резидентів і нерезидентів;
◊ іменних чеків, виражених в іноземній валюті, – в сумі до 10000 доларів США чи еквівалента цієї суми в іншій іноземній валюті – на ім'я фізичних  осіб-резидентів і нерезидентів;
◊ іменних чеків, виражених в іноземній  валюті, - у сумі до 50000 доларів США чи еквівалента цієї суми в іншій іноземній валюті – на ім'я юридичних осіб-резидентів і представництв юридичних  осіб-нерезидентів в Україні.
Одержання чеків в Україні в сумі, яка перевищує встановлені норми, дозволяється на підставі спеціального дозволу Національного банку за формою 05.


 

You have no rights to post comments