Для поиска темы - пользуйтесь СИСТЕМОЙ ПОИСКА


Стоимость дипломной работы


Home Для студента... Обробка і митне оформлення вихідних поштових відправлень (експорт)

Обробка і митне оформлення вихідних поштових відправлень (експорт)
Рейтинг пользователей: / 0
ХудшийЛучший 

Обробка і митне оформлення вихідних поштових відправлень (експорт)

Декларування міжнародних поштових відправлень, що пересилаються з України за адресами юридичних осіб, здійснюється на митницях за місцем розташування відправника у разі перевищенні розміру внеску у 100$ США (або еквіваленту у національній валюті) у це відправлення.
Після митного оформлення поштового відправлення на спеціальній декларації, яка надається відправником - юридичною особою, митним працівником проставляється відмітка "Під митним контролем, експорт", що також підтверджується підписом працівника митниці та відбитком особистої номерної печатки. До супровідних документів міжнародного поштового відправлення додається екземпляр вантажної митної декларації.
Все це (наявність відмітки і штампа митниці на спеціальній митній декларації) є підставою для прийняття поштових відправлень для підприємств зв'язку.
У випадку митного оформлення товарів, що відправляються міжнародними поштовими відправленнями, вартість яких складає менше 100$ США, відправником – юридичною особою – до митниці подаються наступні документи:
письмове звернення до митниці, в якому вказується мета пересилання товару (вантажу), його кількість або вартість за підписом керівника та головного бухгалтера, завірене печаткою (або з використанням номерного бланку);
дозвіл інших державних органів у випадку, якщо товари, що пересилаються, підлягають контролю з боку цих органів.
Підсумовуючи вищезазначене, слід додати, що митне оформлення здійснюється тільки для тих міжнародних поштових відправлень, які пересилаються підприємствами поштового зв'язку.
Примітка: у випадку пересилання за допомогою міжнародного поштового відправлення (відправленнях службами прискореної експрес-доставки) рекламних відеоматеріалів або матеріалів для служб телевізійних новин телекомпаній в одиничних екземплярах в одному відправленні, обов`язкове митне зобов'язання щодо зворотнього вивезення з одночасною постановкою на облік у митниці, яка проводила їх митне оформлення.


 

You have no rights to post comments