Для поиска темы - пользуйтесь СИСТЕМОЙ ПОИСКА


Стоимость дипломной работы


Home Для студента... Умови постачання FCA, які використовуються при перевезенні вантажів різними видами транспорту

Умови постачання FCA, які використовуються при перевезенні вантажів різними видами транспорту
Рейтинг пользователей: / 0
ХудшийЛучший 

Умови постачання FCA, які використовуються при перевезенні вантажів різними видами транспорту

Франко-перевізник (із зазначенням пункту) - FCA (free carrier) - умова таких поставок при перевезенні вантажів будь-яким видом транспорту. Вона передбачає зобовязання продавця передати товар перевізникові або іншій особі, вказаній покупцем, наприклад, експедитору. Передача товару відбувається в зазначений день або період часу в зазначеному пункті. Якщо покупець не назвав такого пункту, продавець вибирає його сам.
Договір перевезення відповідно до розглянутої умови має укласти покупець за власний рахунок. Однак, у випадку, якщо покупець просить про це продавця або якщо для укладення угоди необхідне сприяння продавця (у разі доставки залізницею або повітряним транспортом), і якщо покупцем заздалегідь не зазначено інших вказівок, продавець має право укласти угоду про перевезення за рахунок та на ризик покупця.
Далі продавець повинен повідомити покупця про передачу товару в розпорядження перевізника і передати покупцеві транспортний документ. У випадку неприйняття перевізником товару в узгоджений час продавець також повинен проінформувати покупця.
Покупець має своєчасно повідомити покупцеві зворотний спосіб перевезення, найменування перевізника, дату або період постачання йому товару, а у випадку необхідності, пункт та місце, де товар повинен бути переданий перевізникові. Якщо вартість перевезення сплачена продавцем, покупець має повністю відшкодувати йому понесені витрати.
Експортна ліцензія та всі митні витрати при вивезенні товару сплачуються продавцем, а імпортна ліцензія та митні витрати при ввезенні , в тому числі повязані з транзитом товару через треті країни – покупцем.
Продавець несе відповідальність за всі ризики щодо товару до моменту передачі його в узгодженому порядку перевізникові в пункті відправлення.
В “Інкотермс” наведено пояснення щодо перевезення різними видами транспорту.
Так, у разі доставки товару залізницею, якщо товар складає вагонну або контейнерну партію, продавець зобовязаний  відвантажити товар за свій рахунок на станції відправлення і нести відповідальність за стан вагону, до якого відвантажується товар. Покупець має право вимагати від продавця повного завантаження вагону. Якщо партія недостатня для повного завантаження вагону або контейнера, обовязки продавця вважаються виконаними, якщо він в зазначений термін (дату) здав товар залізниці на станції відправлення або експедиторові, призначеному покупцем.
При перевезенні товарів автомобільним транспортом або внутрішніми водними шляхами, якщо поставка  відбувається з підприємства продавця, він зобовязаний завантажити товар до транспортного засобу, наданого перевізником, а якщо завантаження здійснюється з підприємства перевізника, продавець повинен передати товар останньому.
При використанні повітряного транспорту продавець виконує свої зобовязання шляхом передачі товару повітряному перевізникові або особі, яка діє за його дорученням.
При морських перевезеннях дана базисна умова використовується у тому випадку, якщо продавець повинен до приходу судна передати товар на термінал порту і тому не може контролювати вантаж та нести ризики. У випадку повної контейнерної партії товару поставка вважається виконаною з моменту прийняття контейнера морським перевізником або при передачі діючому від імені перевізника оператору контейнерного терміналу з моменту його  надходження до приміщення терміналу. Якщо кількість товару менша від контейнерної партії або товар не розміщений в контейнері, продавець зобовязаний доставити його до транспортного терміналу, і поставка вважається виконаною з моменту передачі товару морському перевізникові або особі, яка діє за його дорученням.
Розглянута умова дуже часто використовується при транспортуванні товару в контейнерах.


Более старые статьи:

 

Комментарии   

 
0 #1 vetpDrire 29.10.2018 21:39
Как завещал Антуан де Сент-Экзюпери, мы в ответе за тех, кого приручили. Все наши домашние животные - это преданность, отдых и удовольствие от общения, но вместе с тем - большая ответственность . Питомцам в равной степени надобны ваше внимание и хороший уход. В связи с этим каждый внимательный хозяин всегда понимает, где, в случае необходимости, сможете купить ветеринарные препараты для своего любимца. Ветеринарные препараты – это не только лекарства от болезней, которым, к огорчению, уязвимы все представители животного мира. Вaш любимый питомец нуждается в постоянном уходе, и прежде всего, в предупреждении разных заболеваний. Вам будут нужны лекарства от паразитов, витаминные комплексы, капли для глаз и ушей, прививки. Все это вы сможете найти в нашем интернет-магази не vetpreparaty.co m, равно как и другие препараты, витамины, биодобавки и лечебные корма.Подробнее Бравекто
Цитировать
 

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить