Для поиска темы - пользуйтесь СИСТЕМОЙ ПОИСКА


Стоимость дипломной работы


Home Для студента... Митна територія

Митна територія
Рейтинг пользователей: / 1
ХудшийЛучший 

Митна територія

Територія України (всієї), у тому числі територія штучних островів, установок і споруд, створених в економічній морській зоні України (протягом  200 миль від узбережжя), над якими Україна має виняткову юрисдикцію щодо митної справи, і складає єдину митну територію.
Межі митної території України є митним кордоном України. Митний кордон України збігається з державним кордоном України, за винятком меж спеціальних митних зон. Межі територій спеціальних митних зон є складовою частиною митних кордонів України. Статус і територія спеціальних зон встановлюється Верховною Радою України відповідно до законів України про спеціальні митні зони.
Митний контроль здійснюється посадовими особами митниці шляхом перевірки документів, необхідних для такого контролю, митного огляду (огляду транспортних засобів, товарів та інших предметів, особистого огляду), передогляду предметів, що переміщуються через митний кордон України, а також в інших формах, що не суперечать законам України.
Підприємства, установи й організації, які переміщують через митний кордон України товари й інші предмети, а також особи, які перетинають митний кордон, зобов'язані надати митниці необхідні для митного контролю документи.
Згідно з цим, посадові особи митниці з метою здійснення митного контролю мають право доступу на  території чи до приміщень будь-якого підприємства, де знаходяться предмети, що підлягають митному контролю. Крім того, у пунктах пропуску через державний кордон України, митниця за узгодженням з Прикордонними військами України встановлює зони митного контролю.


 

You have no rights to post comments