Для поиска темы - пользуйтесь СИСТЕМОЙ ПОИСКА


Стоимость дипломной работы


Home Для студента... Структура та зміст звіту про фінансово-майновий стан

Структура та зміст звіту про фінансово-майновий стан
Рейтинг пользователей: / 0
ХудшийЛучший 

Структура та зміст звіту про фінансово-майновий стан

Форма №3 складається з 11 основних і 2 довідкових розділів і включають показники статистичного та динамічного порядку. Для мали підприємств форма №3 складається із 8 та 2 довідкових розділів. Основними призначенням форми №3 є відображення руху та залишків фондів, резервів, активів, пасивів (в т.ч.) позабалансових активу та пасиву). Звідки форма №3 відрізняється від форми №1, №2 динамічним аспектам поданим даних форми №3 показують:
1.    звідки підприємство одержує засоби та як вони потім використовуються;
2.    у яких розмірах прибуток направляється на прибуток ресурсів;
3.    достатність формування підприємством засоби для задоволення своїх потреб;
4.    стан, у якому знаходиться підприємство з точки зору ліквідності.
Однією з основних характеристик цієї форми є те, що він пов'язує суму прибутку одержання за певний період з приростом або зменшенням оборотних засобів за цей період.
Форма №3 складається на основі складання облікових реєстрів, тобто на основі підрахунку узагальнюючих показників, виведення в необхідних випадках сальдо та взаємного звіряння облікових даних синтетичного, аналітичного обліку.
Форма №3 є річним звітом і при його заповненні використовуються фактичні дані, які одержані в ході інвентаризації. При заповненні форми №3 виходять з принципів: статистичні показники цієї форми по ряду актива і пасиву повинні бути аналогічні цим показникам у балансі. Основні джерела одержання даних для складання форми №3 є данні синтетичного, аналітичного обліку і журнала-ордера №12 (кредит 87, 88, 96), №13 (кредит 01, 02, 04, 85), №10,10/1 (кредит 69, 84, 86), №15 (кредит 98), відомості №16, 18.


 

You have no rights to post comments