Для поиска темы - пользуйтесь СИСТЕМОЙ ПОИСКА


Стоимость дипломной работы


Home Для студента... Ситуація 6

Ситуація 6
Рейтинг пользователей: / 1
ХудшийЛучший 

Ситуація 6

У середині 1990-х років американська міжнародна корпорація «Motorola» сформувала систему глобального управління готівкою, що здійснювала розрахунки не тільки між виробничими компаніями «Motorola», а й між ними і провідними постачальниками.
Еволюція системи глобального управління готівкою в компанії «Motorola» бере початок з 1976 року, коли фірма вирішила створити систему валютних розрахунків для операцій між різними компаніями корпорації. Метою цієї системи було заощадження коштів завдяки скороченню як грошових потоків, так і обсягу валютних операцій, необхідних для здійснення міжнародних розрахунків. При такій системі всі валютні операції між компаніями «Motorola» здійснювали за єдиною платіжною відомістю, що надходила щотижня до кожної з філій з розміщеного в Лондоні центру управління фінансами.
Перехід від локального управління фінансами до централізованої системи дозволив завдяки скороченню трансакційних витрат (гонорари банкам і комісійні за здійснення валютних операцій) зберігати щорічно до 6,5 млн. дол. США.

Запитання:
1.  Які стратегічні переваги дає компанії «Motorola» система глобального управління готівкою?
2. Яким чином компанія знизила ступінь валютного ризику?


 

Комментарии   

 
0 #1 Administrator 17.12.2012 08:21
ВІДПОВІДЬ НА СИТУАЦІЯ 6

1) Метою цієї системи було заощадження коштів завдяки скороченню як грошових потоків, так і обсягу валютних операцій, необхідних для здійснення міжнародних розрахунків. При такій системі всі валютні операції між компаніями «Motorola» здійснювали за єдиною платіжною відомістю, що надходила щотижня до кожної з філій з розміщеного в Лондоні центру управління фінансами.

2) Перехід від локального управління фінансами до централізованої системи дозволив завдяки скороченню трансакційних витрат (гонорари банкам і комісійні за здійснення валютних операцій) зберігати щорічно до 6,5 млн. дол. США.
 

You have no rights to post comments