Для поиска темы - пользуйтесь СИСТЕМОЙ ПОИСКА


Стоимость дипломной работы


Home Для студента... Види внутрішнього аудиту

Види внутрішнього аудиту
Рейтинг пользователей: / 0
ХудшийЛучший 

Види внутрішнього аудиту

У процесі виконання своїх функцій і реалізації наданих повноважень внутрішні, а також зовнішні аудитори за окремою угодою можуть здійснювати різноманітні підвиди внутрішнього аудиту:
1.    Фінансовий аудит. Традиційно фінансові перевірки здійснюються зовнішнім аудитором, оскільки вони призначені для підтвердження фінансової звітності. Проте це сфера контролю внутрішнього аудитора, який свої контрольні процедури спрямовуватиме на перевірку й ефективність механізмів і систем підприємства, що забезпечують точність відображення в бухгалтерському обліку господарської діяльності підприємства.
2.    Системний аудит передбачає огляд і оцінювання механічних і комп'ютерних систем, за допомогою яких підприємство регулює і контролює свою діяльність. Прикладом може бути аудит бухгалтерських комп'ютерних систем і аудит середовища управління, які забезпечують комп'ютерну та інформаційну безпеку.
3.    Аудит управління. У разі здійснення цього типу внутрішнього аудиту досліджуються такі аспекти контролю управління:
•    організація і структура;
•    планування розподілу і використання ресурсів;
•    ефективність використання інформації в процесі управління;
•    здійснення поточного контролю ефективності;
•    комунікаційні взаємозв'язки в процесі управління;
•    планування й узгодженість дій.
4.    Операційний аудит полягає в огляді й оцінюванні підприємства (або окремого його підрозділу) з метою визначення ефективності його діяльності в процесі виконання конкретного проекту, досягнення однієї чи кількох визначених операційних цілей.


 

You have no rights to post comments