Для поиска темы - пользуйтесь СИСТЕМОЙ ПОИСКА


Стоимость дипломной работы


Home Для студента... Мета та завдання спеціальних видів аудиту

Мета та завдання спеціальних видів аудиту
Рейтинг пользователей: / 0
ХудшийЛучший 

Мета та завдання спеціальних видів аудиту

Метою проведення спеціальних видів аудиту є висловлення думки аудитора щодо визначеного об'єкта чи об'єктів перевірки. Конкретизує мету аудиту в кожному окремому випадку визначений замовником та погоджений з аудитором об'єкт перевірки (окремі рахунки, статті, відносини власності, принципи формування показників тощо).
Завдання спеціальних видів аудиту також безпосередньо пов'язані з об'єктами перевірки. Переважно до завдань перевірки відноситься підтвердження повноти та відповідності окремих показників, відповідності їх відображення згідно з установленими нормативами, законністю та обґрунтованістю їх формування. Варто зауважити, що аудитор може проводити роботу і висловлювати свою думку лише з питань, що входять до його компетенції (пов'язані з організацією обліку, фінансові питання). У противному разі йому слід розглянути можливість залучення інших спеціалістів.
Особливості завдань і проведення спеціальних видів аудиту насамперед обумовлюються необхідністю висловлення думки аудитора не щодо стану фінансової звітності в цілому, а щодо окремих показників діяльності або господарських процесів на підприємстві.
Крім того, особливості аудиту можуть обумовлюватись організаційно-правовою формою організації підприємства замовника. У такому разі аудитору необхідно оцінити суттєві специфічні для підприємства питання. Наприклад, у процесі аудиту в акціонерних товариствах суттєвими і специфічними є питання відповідності та законності відносин щодо прав власності, розподілу економічних вигід, формування та використання капіталу.


 

You have no rights to post comments