Для поиска темы - пользуйтесь СИСТЕМОЙ ПОИСКА


Стоимость дипломной работы


Home Для студента... Standard 6- Poor's

Standard 6- Poor's
Рейтинг пользователей: / 0
ХудшийЛучший 

Standard 6- Poor's

Історія цісї компанії починається з 1860 року, коли Генрі Пур (Henry Varnum Poor) опублікував «Історію залізниць і каналів Сполучених Штатів». У 1906 році було створено «Standard Statistic Bureau» для забезпечення інвесторів фінансовою інформацією про американські компанії. У 1916 році (через кіль-ка років після Дж. Муді) Standard Statistic почала присвоювати рейтинги кор-поративним облігаціям, а з 1940 році. - муніципальним облігаціям.
У 1941 році компанії Poor's Publishing (Henry V. Poor) i Standard Statistic об'-єдналися, створивши Standard & Poor's Corporation. У 1966 році компанія McGraw-Hill придбала Standard & Poor's, і сьогодні Standard & Poor's c під-розділом цісї корпорації.
Сьогодні в Standard & Poor's працюють 1200 аналітиків і економістів із світовим ім'ям, компанія має 21 офіс і філії по усьому світі, забезпечує інвес-торів найдетальнішою інформацією про ринок цінних паперів, перспективи економіки, веде розрахунок сімейства своїх індексів (S&P-500 та ін.) і є ви-знаною компанією по цінним паперам і біржам, загальнонаціональною рей-тинговою компанією.


 

You have no rights to post comments