Для поиска темы - пользуйтесь СИСТЕМОЙ ПОИСКА


Стоимость дипломной работы


Home Для студента... Зведений індексринш акцій NASDAQ (National Association of Securities Dealers Automated Quatatton Index)

Зведений індексринш акцій NASDAQ (National Association of Securities Dealers Automated Quatatton Index)
Рейтинг пользователей: / 0
ХудшийЛучший 

Зведений індексринш акцій NASDAQ (National Association of Securities Dealers Automated Quatatton Index)

Це найбільш молодий з розглянутих вище індексів. Він був розроблений у лютому 1971 року. Методика розрахунку індентична до розрахунку S&P 500. За базу, рівну 100, приймається вартість акцій на 5 лютого 1971 року.
Індекс NASDAQ віддзеркалює обіг цінних паперів на позабіржовому ри-нку. Сьогодні до його розрахункової бази входять більше 5000 компаній — в основному відносно невеликих та зростаючих. Дуже великий відсоток скла-дають компанії «нової» економіки: комп'ютерні, телекомунікаційні, біотех-нологічні інтернеткомпанії та ін.
І якщо у перші 15 років свого існування він був мало кому відомий, то зараз жоден інвестор, бажаючий включити у свій інвестиційний портфель папери крупних технологічних компаній, не зможе обійти своєю увагою ін-декс, компонентами якою с акції ведучих компаній технологічного сектору, таких як: Microsoft Corp., Cisco Systems Inc., inlel Corp., Oracle Corp.. Dell Computer Corp., Sun Microsystems Inc. та ін.
Наприкінці 90-х років зростання цих акцій стимулював загальний підйом фондового ринку, тоді як втрати, які понесли вони з березня 2000 року, стали одним з важливіших факторів, спричинивши спад NASDAQ до кінця 2000 року на 39,28% впродовж року. То було найбільше річне відсоткове падіння індекса, зафіксоване за період його існування (попередній рекорд падіння— 35,1% у 1974 році) і так не схоже на завершення попереднього, 1999 року, який надав індексу рекордного зростання у 85%.


 

You have no rights to post comments