Для поиска темы - пользуйтесь СИСТЕМОЙ ПОИСКА


Стоимость дипломной работы


Home Для студента... Муніципальні облігації

Муніципальні облігації
Рейтинг пользователей: / 0
ХудшийЛучший 

Муніципальні облігації

Муніципальні зобов'язання (municipal bonds або muni's) емітуються штатами, округами, містами і звичайно впускаються номіналом 5000 доларів. Надхо-дження від продажу муніципальних зобов'язань використовуються для буді-вництва й експлуатації численних глобальних споруд, таких як школи, лікар-ні, дороги, стадіони та ін. Існує 2 види муніципальних зобов'язань:
- загальні зобов'язання (General Obligation, GO);
-  дохідні облігації (Revenue Bonds).
Перші забезпечуються гарантією влади штату або муніципалітету, що володіють повноваженнями щодо збирання податків. Другі забезпечуються прибутком, який одержують від реалізації конкретних проектів, що фінансу-ються за рахунок розміщення облігацій.
Щоб визвати інтерес інвесторів до муніципальних облігацій, відсотки прибутку по яким невисокі, федеральний уряд дозволяє урядам штатів і міс-цевим органам керування, продавати боргові зобов'язання, відсоток по яким звільняється від обкладання федеральними податками. Уряд штатів і місцеві органи керування можуть також звшьнити свої боргові зобов'язання від об-кладення податками штатів і місцевих податків. Таким чином, хоч вони і вип-
лачують по своїх облігаціях невисокі відсотки, для інвесторів такі облігації можуть принести значно вищий прибуток за інвестиційних інструментів із фіксованим прибутком.


 

You have no rights to post comments