Для поиска темы - пользуйтесь СИСТЕМОЙ ПОИСКА


Стоимость дипломной работы


Home Для студента... Облігації урядових відомств

Облігації урядових відомств
Рейтинг пользователей: / 0
ХудшийЛучший 

Облігації урядових відомств

Це боргові цінні папери, що випускаються різними відомствами й урядо-вими органами США. Ці облігації не є зобов'язаннями Казначейства США і чисто технічно не повинні розглядатися в тій же якості, що і казначейські зо-бов'язання (хоча фактично їх рівень надійності практично такий же). Важли-вою особливістю цього виду облігацій є те, що вони звичайно забезпечують більш високий рівень прибутковості, ніж казначейські облігації, і це дозволяє інвестору збільшувати прибутки практично без підвищення ступеню ризику. Незважаючи на те що облігації урядових відомств не с прямими зобов'язан-нями Уряду США, усі вони розглядаються як «моральні» зобов'язання Уряду США. Кошти, які надходять від продажу цих паперів, ідуть на фінансування різноманітних напрямків державної політики у сфері житлового будівництва, освіти, сільського господарства тощо. Можливість того, що Конгрес США допустить невиконання зобов'язань за такими облігаціями мізерно мала і практично дорівнює нулю.
У числі найбільш активних емітентів зобов'язань федеральних агентів вар-то назвати:
1. Federal National Mortgage Association, FNMA (Fannie Mae) - найбільший ін-вестор у сфері житлового іпотечного кредиту в США, основна мета цієї ком-панії полягає в забезпеченні ліквідності іпотечного ринку. Прибутки від цих паперів оподатковуються.
2.  Federal Home Loan Mortgage Corporation, FHLMC (Freddie Mac) - метою компанії є забезпечення доступу до житлового іпотечного кредиту і стабілі-зація вторинного ринку іпотек. Прибутки від цих паперів також оподаткову-ються.
3.  Federal Home Loan Bank System, FHLB (Home Loan) - метою банка є за-безпечеїшя фінансової підтримки власного житла. Папери FHLB не підляга-ють оподаткуванню з боку штатів і муніципальних органів.
4.  Federal Farm Credit Bank, FFCB (Farm Credit) - метою банкa є надання кре-дитів сільськогосподарської індустрії на умовах конкурентоспроможних від-соткових ставок. Прибутки від цих паперів не підлягають оподаткуванню з боку штатів і муніципальних органів.
5.  Government National Mortgage Association, GNMA, (Ginnie Mae) - метою асоціації є іпотечне кредитування. Прибутки від цих паперів повністю опода-тковуються.
6. Student Loan Marketing Association, SLMA (Sallie Mae) - федеральне агентс-тво, що знаходиться в повній власності держави, метою якого є забезпечення кредитів для одержання освіти. Його зобов'язання не підлягають оподаткову-ванню у більшості штатів, крім Пенсильванії, Массачусетса, Теннессі, Місіс-сіпі.
7. Tennesee Valley Authority, TVA - федеральне агентство, що знаходиться в повній власності держави, меюю якого є розробка ресурсів регіону Теннессі. Прибутки від облігацій цього агента не підлягають оподаткуванню з боку штатів і муніципальних органів.


 

You have no rights to post comments