Для поиска темы - пользуйтесь СИСТЕМОЙ ПОИСКА


Стоимость дипломной работы


Home Для студента... Облігації Казначейства США (урядові облігації)

Облігації Казначейства США (урядові облігації)
Рейтинг пользователей: / 0
ХудшийЛучший 

Облігації Казначейства США (урядові облігації)

Це найбільш відомий вид облігацій, які випускаються Казначейством США з термінами погашення від 3 місяців до 30 років. Всі облігації Казна-чейства США мають вищі рейтингові оцінки, тому що грунтуються на довірі до адміністрації США. В даний час випускається 3 основних види державних цінних паперів.
1.  Казначейські векселя (treasury bills), які маюіь термін погашення від 3 мі-сяців до 1 року і номінальну вартість від 1000 доларів і вище. Вони являють собою безпроцентні папери, що продаються нижче їх номінальної вартості. Коли настає термін погашення, міністерство фінансів викуповує їх по повній номінальній вартості.
2.  Державні казначейські папери (treasury notes), що мають термін погашен-ня від 2 до 10 років і випускаються вартістю від 1000 доларів і вище. Відсот-ки по ним виплачуються кожні півроку за фіксованою заздалегідь визначе-ною ставкою.
3.  Казначейські облігації (treasury bonds), які мають термін погашення від 10 до 30 років і мінімальну вартість також 1000 доларів. Відсотки виплачуються раз у півріччя за заздалегідь визначеною фіксованою ставкою. Казначейські зобов'язання всіх названих видів дають можливість отримання ряду податко-вих переваг. Прибутки від цих паперів обкладаються федеральним податком, але не підлягають оподаткуванню на рівні штатів і муніципалітетів.


 

You have no rights to post comments