Для поиска темы - пользуйтесь СИСТЕМОЙ ПОИСКА


Стоимость дипломной работы


Home Для студента... Першокласні акції

Першокласні акції
Рейтинг пользователей: / 0
ХудшийЛучший 

Першокласні акції

У ряді підручників з інвестицій ці акції називають «вершками» фондового ринку. Насправді це так і є. Ці акції емітують найбільші, давно відомі корпо-рації з бездоганною фінансовою репутацією, яку має їх бізнес. Найбільше яс-краві представники цієї групи акцій: Philip Morris Companies (MO); Procter & Gamble Co. (PG); Mс Donald's Corporation (MCD): General Electric Company (GE); Caterpillar Inc (CAT); AT & T Corporation (T); Boeing Company (BA) та ін.
Ця група акцій становить інтерес для інвесторів, що мають на меті най-більш безпечне розміщення своїх коштів. У першу чергу для інституціональ-них інвесторів, таких як державні або недержавні пенсійні фонди, страхові компанії і т.п. Ці акції мають незначний потенціал зростання, але при цьому порівняно високий для акцій рівень девидендної прибутковості (2-3%),
Через низьку ступінь ризику ці акції використовуються з метою довгостро-кового інвестування (часовий обрій — 5-10 років і більше) як засіб помірного зростання капіталу і одночасно одержання невисокого але постійного прибу-тку на інвестовані кошти.


 

You have no rights to post comments