Для поиска темы - пользуйтесь СИСТЕМОЙ ПОИСКА


Стоимость дипломной работы


Home Для студента... Міжнародний фінансовий менеджмент

Міжнародний фінансовий менеджмент
Рейтинг пользователей: / 0
ХудшийЛучший 

Міжнародний фінансовий менеджмент

Фінансовий менеджмент фірми як і будь-який інший спрямований на управління фінансових ресурсів і фінансових відносин, що виникли між організаціями в руху цих ресурсів.
Роль і місце фінансового менеджменту в загальній системі менеджменту визначається:
1)    Станом фінансів які відображають наслідки діяльності підприємства і визначають можливості його функціонування і розвитку.
2)    Він пов'язаний  з усіма видами ресурсів
3)    Більшість ринкових регуляторів відносяться до елементів фінансового механізму і повинні перебувати у сфері уваги фінансового менеджменту.
В компетенцію міжнародного фінансового менеджменту входить аналіз та оцінка платіжного балансу як країни базування так і приймаючої країни.
Завданням фінансового менеджменту є збільшення фінансових ресурсів з метою підвищення фінансової стабільності фірми, її платоспроможності, прибутковості та конкурентоспроможності на світовому ринку.
Фінансовий менеджер повинен вишукувати умови або рішення за яких наслідки перевищують ризики, аналізувати ризики і наслідки та давати їх кількісну оцінку.
Виконуючи функції формування грошових фондів (доходи) і використання цих фондів (видатки), контроль за їх формуванням і використанням. Фінансовий менеджер проводить операції пов’язані з функціонуванням міжнародної торгівлі поточною політикою, довгостроковим інвестуванням, формування пакету цінних паперів, купівлею-продажу іноземної валюти та інше.


 

You have no rights to post comments