Для поиска темы - пользуйтесь СИСТЕМОЙ ПОИСКА


Стоимость дипломной работы


Home Для студента... Види офшорного підприємництва

Види офшорного підприємництва
Рейтинг пользователей: / 0
ХудшийЛучший 

Види офшорного підприємництва

Офшорним центром або податковою гаванню називають територію в межах якої існуюче законодавство надає власникам іноземних підприємств можливість знижувати податкові забовязання в країнах їх походження. Офшорні центри дозволяють юридичним і фізичним особам значно полегшувати податковий тягар шляхом повного або часткового звільнення від сплати податків у своїй країні. Характерною рисою офшорного центру є те, що депонований в ньому капітал не лежить без руху, а призначений для інвестування у високоприбутковій галузі з низьким оподаткуванням.
Види офшорного підприємництва:
1.    трансферт прибутку шляхом зниження або завищення цін закупівлі та продажу товарів та послуг, а також витрат на утримання персоналу.
2.    маніпулювання міжнародними угодами.
3.    використання ротаційних компаній.
Функції ротаційних компаній полягають в «перекиданні» грошових активів або цінних паперів з країни в країну при цьому часто це все супроводжується створенням ілюзій нібито відбувається зміна власників грошових сум або цінних паперів. Ступінь взаємозв’язку суб’єктів, ще перебувають в офшорних центрах залежить від організаційно-юридичної форми таких суб’єктів. Основні з них:
1)    торгівельна компанія
2)    холдінгова компанія
3)    довірчий фонд
4)    сухохідна компанія
5)    дочірня страхова компанія
6)    авіалінії
7)    офшорний банк
8)    трасти
9)    офшорні університети


 

You have no rights to post comments